Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mi a véleményetek arról, ha egy lassú szám közben a partnereteknek merevedése lesz?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy volt tegnap egy bál, és elég sokat táncoltam egy lánnyal, korábban már beszéltünk pár szót, de eddig még semmi nem történt.

Most viszont amikor beindult a táncparkett akkor többnyire egymással táncoltunk, és amikor lassúzás volt és kissé összebújósabb szám, akkor merevedésem volt a közelségétől.

Ezt ti észreveszitek, és ha igen akkor hogy viszonyultok hozz?

Nem akarom elrontani a lehetőségeim nála, ha vannak, de egyszerűen csak kívántam őt...

Leírnátok a korotokat is, köszönöm.

25F


2017. febr. 25. 10:37
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha néha a csípőnk összeér, akkor érzem a merevedését. Ha olyan a tánc, hogy nem, akkor nem.

Sok dologtól függne a reakcióm. Ha kedvelem a fiút, akkor bók lenne.

Ha semleges akkor lehet nem lenne jó pont.


Viszont tisztába vagyok vele, hogy ez sokszor nem egy irányított dolog, így ügyet biztos nem csinálnék belőle.

2017. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem undorodom a pasitól, akkor bók lenne. :)
2017. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!