Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan csajjal, akiről az a véleményetek, hogy nem egy nagy szépség? (a szitu lentebb)

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 17:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2017. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy nem tart egy szépségnek?
2017. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Régóta ismerjük egymást, korábban akarta, hogy legyek a barátnője, de akkor nem jött össze. Utána elsodródtunk teljesen, neki lett egy komoly kapcsolata, de a csaja felrúgta a dolgot. Sokáig egyedül volt, aztán egy idő után kezdett ismerkedni, csak senkivel se jött össze neki. Engem is megtalált a sok kísérlet után. Az elején csak flörtölgetett,nyíltan nem hívott randira, csak mindig úgy tett mintha elhívna. ( pl. holnap mit csinálsz? Van már programod? Hiába mondtam, h nincs, nem hívott sehova...ilyeneket többször bejátszott) Mikor végre elhívott, sok herce-hurca után se sikerült találkoznunk, mire sikerült volna, előtte pár nappal eltűnt...természtesen a randi miatt sem szólt, még csak le se mondta. Én ebbe kb.belebetegedtem...egy ismerősöm ráírt, próbálta név nélkül kiszedni belőle, hogy mi történt (erre nem vagyok büszke). A srác eléggé kiakadt, hogy miért faggatja őt egy számára tök ismeretlen ember, és akkor mondta, h nem volt a lány egy nagy szépség, ezért nem ment el a randira
2017. febr. 26. 19:07
 14/24 A kérdező kommentje:
És a csattanó: mindezek után 2 hét múlva rám írt, hogy találkozhatnánk...
2017. febr. 26. 19:09
 15/24 Recovery79 válasza:
Így pláne nem. Ne alázd meg magad
2017. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég megalázó lehet. Én nem vesztegetném az időmet rá, mert nyilván ez lenne mindig vele. Ha netán eljutnátok az első randiig, akkor is eltűnne, majd amikor rátör az unalom/ egyedüllét akkor hirtelen felbukkanna újból.

Ne hagyd, hogy az érzelmeiddel játsszon, mert még ha nem is direkt, de ezt teszi.

2017. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Legszívesebben ezek után nem találkoztam volna vele. De féltem, hogy azt hiszi, hogy én írtam rá egy ismeretlen nevében, ezért találkoztam vele, bízva abban, hogy csak nem hiszi, hogy én voltam az, akivel beszélt.
2017. febr. 26. 19:41
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem csak védekezésből mondta!! Furcsálta is, ahogy írtad, hogy egy vadidegen ilyeneket kérdezget tőle, csak nem hülye, aztán rávágta mérgében hogy mert túl szép.

És mi volt a találkozón?

2017. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura a dologban, hogy ha annno szépnek tartott, akkor sokkal később, mikor mindenki azt mondta, hogy előnyömre változtam, hogy lehet hogy már nem tart annak, sőt, még jócskán le ia pontozott...A randin elég jót tudtunk beszélgetni, ezt én is így éreztem, de ő maga is ezt írta nem sokkal a találka után, na meg hogy szeretne még találkozni. Rá két napra találkoztunk újra...az már nem volt ennyire jó,mert fáradt volt elvileg.1-2 napig még írt utána, majd eltűnt...
2017. febr. 26. 20:00
 20/24 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy randit,és ne menj el.
2017. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!