Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelekből, gesztusokbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből, gesztusokbol lehet eszrevenni, hogy a ferfi erez valamit a no irant?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

én pl akkor kissé ércesen viselkedem. finom beszólások, utalások ilyesmi.

ha zavarba tudom hozni, akkor nyert ügy. Ha keményen visszaszól szívás.


Vagy a másik eset: zavarba jövök. Ha tényleg annyira szép a csaj, igyekszem normális beszéddel közelíteni felé, semlegesen. Esetleg kihívni egy kávéra ilyesmi :)

2017. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem ismeritek még egymást akkor:

Ha a szemébe nézel akkor látni fogod. Csillogó, tiszta, mélyreható, fogva tartó tekintet,mosoly nélkül is hatásos. Ami még nagyon szembe tűnő az a feszültség, izgalom, idegesség. Ilyenkor inkább azt érezheted, hogy komoly, mogorva a pasi, de ha elhalad melletted az utcán akkor utánad néz:)

Nagyon fontos még azt észre venni, hogy valahogy mindig körülötted mászkál, mindig ott van ahol te vagy...csak úgy véletlenül. Hiába ha egy férfi látni akar egy nőt akkor megteremti hozzá a megfelelő alkalmat.

Ha ismered akkor:

A közeledben úgy viselkedik mint egy kamasz fiú,remeg a keze, össze-vissza beszél és extrém mód zavarban van:)

Egy valamit azért még hozzá tennék.

Sajnos vannak olyan férfiak akik majd bele pusztulnak annyira kívánnak, szeretnek, nem biztos, hogy mernek feléd közeledni,vagy lehet, hogy nem szabad nekik, mert benne vannak egy csuda klassz párkapcsolatban.

2017. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)ez a fiu mindig ott van, ahol en. Megerinti a vallam,megfogja a derekam, megsimogatja az arcom. Megfogja a kezem.nekem o Nagyon tetszik
2017. márc. 8. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

A leírtak alapján tetszel neki, és ha te sem vagy ellene, akkor csábítsd el, tedd bátorrá.

Sok sikert!

2017. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zavarba hozás nekem nem igazán jönne be, mert szerintem megalázó, kisebb mértékben, de akkor is. Viszont annál fontosabb, ha szép, egyenes, őszinte szavakat kapok, figyelmes bókokat, ezekkel nem lehet spórolni, nem is kell.
2017. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!