Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagyobb darab nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb darab nők miért félnek a szerelemtől?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

gondolom emrt átverték őket számtalanszor...

vagy nbincs önbizalom, és nem mernek szerelmesek lenni, hisz felültetik őket.

ergo el sem hiszik h kellhetnek valakinek.

2017. márc. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Pedig őket sokkal hamarabb és könnyebben éri utol, mint vékonyabb társaikat, akiktől sokszor csak kalandot akarnak, egy kósza numerát, egy "liezont"(de szép szó :D). Általában mindig az van, hogy az egykori osztályból a molett lány már rég elkelt, családos + gyerek(ek), az osztály szépe meg egyedül tengődik vagy bár van kapcsolata, de viharos.
2017. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom mert félnek, hogy kigúnyolják őket, vagy kihasználják őket.

Amikro fiatal voltam, utánamröfögtek az osztálytársaim és egyéb megjegyzésekkel illettek. AMikor lefogytam is azt hittem, hogy ha nevetnek pl. a vonaton, akkor biztosan rajtam nevetnek... elkezdtem szégyelleni magam és a testem.

Mióta nem érdekel (egyáltalán), azóta van barátom. Igen, nagyobb darab vagyok, de jól nézek ki, és a barátomnak is tetszek.

2017. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kettes: ez marhaság. Nem a külső, hanem a belső dönti el, hogy kivel akarnak a pasik komoly kapcsolatot, és ki kell csak szexre.


Kérdező: egy kövér lány általános iskola óta kapja a sértéseket. Nem ritka, hogy valaki jó poénnak tartja, hogy viccből akarja felszedni, csak azért, hogy utána nyilvánosan megalázhassa. Nem csak 12 éves kissrácok szórakoznak ezzel.

Ne is csodálkozz, hogy ezek után már az öszinte érdeklődést se hiszi el, és sokkal nehezebb hozzájuk közel kerülni.

Egy szép, vékony lány tudja, hogy tetszik a pasinak, azért megy oda hozzá. Egy kövér lánynak először be kell bizonyítani, hogy tényleg érdekel. Helyből mínuszról indulsz.

2017. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Disznó"

"Bálna"

"Lusta sz** vagy" <= melletted ott a vékony lány, akiről tudod, hogy tesiórán is csak ült.

"Undorító disznó vagy, nem kellene annyit zabálni" <= amíg a kis salátádat majszolod, melletted a cérnavékony lányok eszik a fehérlisztes pizzát meg a csokikat tonnaszámra.


Miért fél egy dagi nő BÁRMITŐL is? Hát ezért.


21/L

2017. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!