Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Ferenc körúton lévő Mlinar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holiver7 kérdése:

A Ferenc körúton lévő Mlinar pékségben dolgozik egy gyönyörű szőke nő. Hogyan hívhatnám el randira vásárlás közben?

Figyelt kérdés
Nehezíti a helyzetet, hogy a tekintetével képes kissé zavarba hozni engem. Ötletes és frappáns megoldásokat várok az ismerkedésre, elvégre talán ő lesz a feleségem. Persze az is lehetséges, hogy van barátja vagy azt mondja, hogy van barátja.

2017. márc. 17. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

"elvégre talán ő lesz a feleségem"


Legalább a humorérzéked a helyén van. Alapozz erre.

2017. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

szia!

nézd az én f/*/rkam is pont így görbül mint ez a vajas kifli ;)

mit szólnál egy kávéhoz? :D

2017. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Ajánld fel neki a kiflidet! :D
2017. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem szeretia kiflit,kínálhatod sós rúddal is!!!
2017. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#2 és #4


Besenyő urat idézve "belsejébe' vanília..."

2017. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Csinálhatod azt,hogy csak apránként ismered meg,mindig beszélsz vele kicsit a "ezt kérem,x ft,köszi"-n kívül,hozzáadva egy kicsi pluszt,míg végül akár ő kezdeményez,de ha nagyon frekventált a hely,akkor lehet jobb,ha csak szimplán a közepébe vágsz.

Lehet kap napi x ajánlatot. Ha bejössz neki,akkor nem ezen fog múlni. Bár én az elsőt jobban preferálom.

Lassú víz partot mos.

2017. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért ezek eléggé sablonos és gyenge ötletek. Mivel nagy a forgalom a pékségben, így sok időm nincsen romantikázni. Lehet csináltatok valami vicces feliratos pólót, ami árulkodik az érzéseimről vele kapcsolatban. Feldobnám vele az unalmas munkanapját.
2017. márc. 17. 15:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak értem is így rajongana az egyik vevő... :)
2017. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Pff.......
2017. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem jut eszedbe semmi vicces, akkor csak szimplán kérdezd meg, hogy van-e barátja, vagy eljön-e veled randizni. Legalábbis szerintem. Ha bejössz neki, úgysem azon múlik, hogyan kérdezed. Csak légy őszinte és ne bunkó (mint a fenti kiflis válaszadók - bár lehet valami proli nőnek még az is bejön).
2017. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!