Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ez tényleg így van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez tényleg így van? (szag)

Figyelt kérdés
A párom azt mondja - és ő sok nővel együtt volt -, hogy meglepődnék ha tudnám, mennyi csinos nő 'szaglik' odalent..Elmesélte, hogy rengeteg alkalom volt, mikor szex közben lett volna kedve a lányt kinyalni, és zuhanyzás után is olyan szagos volt odalent, hogy el is ment a kedve és nem folytatta. Azt mondja, rengetegszer volt ilyen esete. És külsőleg mind szép és ápolt volt. Ti is alá tudjátok ezt támasztani?

2017. márc. 18. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Javarészt azért lent is ápolt lányokkal hozott össze a sors, de jutott nekem is és nem 1 ilyen..
2017. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Sok átlagos lány igényesebb mint, a plázacicák nagytöbbsége.
2017. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer dugtam egy csajjal, aki épp suliból jött haza. Semmi zuhanyzás, csinálni akarta, lehúztam a bugyiját és elég érett pi.naszag csapott meg. Hát el is ment a kedvem egyből...
2017. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
És az előző 50%-os nem én vagyok. Az enyém a 3. és 4. válasz.
2017. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Én lányként a hónaljszagot veszem észre nyáron a szép lányokon. Mivel nem vagyok nádszál vékony, tudom, hogy ha valaki hónaljszagot érez, biztos velem teszi összefüggésbe, nem a csini csajokkal.
2017. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, hogy nőként idepofátlankodok, de: hogyne lenne ilyen... xD Ez bizonyos mértékig természetes dolog, ciklusfüggő is (mmint hogy hol tart a nő a ciklusában), sőt a táplálkozás, vitaminhiány/-bevitel, és még millió dolog befolyásolja. Persze lehet betegség, akár fertőzés is, de most ne szaladjunk ennyire előre...

Nekem is volt, hogy hazaestem 12 óra fizikai meló után, és konkrétan én magam éreztem, hogy "na amúgyis jólesne egy zuhany, de most különösen szükséges". Párom természetesen hozzám sem nyúlhat addig, nemhogy nyaljon... xD Te nőként soha, semmilyen szagot nem éreztél még magadon odalentről? Mert szerintem meg az a fura. :) Olyan, mintha mondjuk nem izzadnál futáskor, vagy nemtom... a lényeg, hogy bezony, a testünk termel bizonyos dolgokat, itt éppen testnedveket, amit sajnos legtöbb esetben nem lágy rózsaillat kísér. :P

Megjegyzem párommal is volt már olyan, hogy "na ezt most nem veszem a számba, az tuti", de nem értem, mit kell ezen csodálkozni... elküldtem fürdeni, aztán ennyi.

2017. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lányok, akiknek akkor is rossz szaguk van, amikor benedvesednek. Hiába a zuhany, ha felizgul és nedves lesz, akkor kellemetlen szagú lesz a puncijuk.
2017. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kulonosen jo szaglaszom van (persze azer nem vagyok egy "orr" hogy elmehetnek parfumornek vagy megerzem ha valaki menstrual 10 meteren belul vagy ilyesmi mert ilyen is van) es en aztan olyan khmmm illatokat szoktam erezni amikor beszelgetek egy-egy lannyal vagy epp elmegy mellettem stb hogy ihaj :D Ha a tavolba meglatok egy csovest veszek egy orbitalis nagy levegot amig jo messze nem erek tole mert tisztan kierzem a xar szagot :D Engem inkabb a budos szaj akaszt ki kortol es nemtol fuggetlenul, a testszagok meg elmennek. Persze ahany ember annyi testszag, nekem pl teljesen vallalhato szolid de ugye senkinek sem kell bemutatnom a savanyu csipos izzadsagszagot? Ahoz kepest egy budibb punci semmi. Ha meg egy olyan lanyet erzem aki tetszik az nagyon beindit :D mondjuk valszleg pont azert tetszik mert megvan ez a "kemia"
2017. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy valaki külsőleg szép és ápolt még egyáltalán nem biztos,hogy mindenhol az.

Azért mi csajok csak tisztában vagyunk pár dologgal magunkkal kapcsolatban. Pl. van ezerféle intim törlőkendő, tisztasági betét, és ha valaki izzadós természetes a hónalj szőrtelenítés.

Van többféle irrigáló folyadék is, tehát ha valaki külsőleg ad magára hát adhat olyan helyen is, ahol kevésbé látható, de épp" olyan fontos...

2017. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyban közrejátszik, hogy bejön-e a partner (kémiailag). Bár én nem vagyok finnyás csaj, de nekem is volt már pasi, akinek a hónaljszagát nem bírtam elviselni... Más csávóval meg büdösen is simán pettingeltünk, szexeltünk.
2017. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!