Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkednek a félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkednek a félénk fiúk? Mik a jelei annak hogy egy fiú félénk?

Figyelt kérdés
2007. nov. 21. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem eléggé élszre lehet venni,h vki félénk,vagy magabiztos. Ha vki félénk,annak több jele van,pl: ha beszélgetsz vele van h elpirul, ha rá nézel lesüti a szemét,esetleg dadoghat is amikor beszélsz vele,meg ilyenek.
2007. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én mint fiú(14 multam) nagyon félénk vagyok és azért mert "félek a lanyoktol"...ez abban jelenik meg h nézem és nem merek hozzászólni.. vagy ha igen akkor meg csak vmi vicceset mondok ami nem utal arra h járnék vele... és így nem is lesz belole semmi:(
2007. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez érdekes, félénk srác voltam,de amióta lett egy barátom (csaj), és beszélgetek vele mindenről még szexről is. Nem félek a csajoktól. Tudom magamról, hogy ha rámnézett egy lány elkaptam a tekintetem, ha hozzámért lemerevedtem, nem tudtam se szólni se mozdulni.Ha megszólalatam a mondatot 5 percig kellett magyarázni, hogy ne legyen sértő. Vicces, de ha kineveted mégroszabb lesz. Miért is kérdezted ezt? ez egyértelmű én annak éreztem és mindenki látta is rajtam.
2008. jan. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem keveset látod beszélni a társaságban,haverjával,halkan beszél.stb
2010. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

gyakori :halkan beszél szinte suttog ,dadog nem mer a szemedbe nézni ha, belenéz inkább elnéz vagy becsukja a szemét .nem beszél soha csak ha hozzá szolnak .lehajtott fejjel mászkál .ha valaki nevet nézi hogy nem e őt nevetik .

nem nevet soha semmin .izzad a tenyere .nem bízik senkibe .

reszketés stb.......ilyesmik ..én is ilyen letem mert olyan rendesen bántak velem a lányok .meg barátnőm se volt még pedig enm vagyok egy csúnya gyerek

2010. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!