Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal és mikor mondtam neki, hogy bőr és szőrmeszalonban dolgozom akkor simán le állatkínzózott. Szerintetek is az vagyok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 09:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

Tartsd meg ezt a not,mert nem penzehes. A kerdes elejet olvasva azt hittem,bundakat kert toled ajandekba.

N

2017. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. márc. 20. 09:38
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Ízlések és pofonok, én pl.vegán vagyok és nem jönnék össze olyannal akinek köze van az állatok halálához.

Nem mellesleg engem még a mű szőrmebunda is taszít, szerintem egyáltalán nem esztétikus. :D

2017. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Újabb nagy állatvédő.. Ezt jól kifogtad.. :P
2017. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is kizarook lenne a munkad. Pedig en rendes korlatok kozott vagyok allatvedo es modern gondolkodasu ember.

Bocsi

22L

2017. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is kizáró ok lenne, bocsi. A műszőrmével semmi bajom, de az igazi állatszőrről mindig az jut eszembe, hogy ennyi erővel akár a macskámat is viselhetném...
2017. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Én is rosszul vagyok a szőrméktől. Brutális kegyetlenség, amit csinálnak.

Nem vagyok vegetáriánus, nem is leszek álszent, eszek húst, mert ember vagyok, mindenevő, de a lehető legtöbb módon igyekszem támogatni az állatkínzás elleni mozgalmakat anyagilag is, illetve odafigyelek, hogy csak olyan kozmetikai termékeket vásároljak, amiket nem állatokon teszteltek.

Teljesen megértem a lányt. A belvárosban Budapesten gyakran elmegyek egy ilyen szőrmebolt mellett, legszívesebben bemennék üvölteni, hogy hogy tehetik ezt és betörném a kirakatüveget :(

22/L

2017. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az:(
2017. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem te olod le az allatokat, akkor nem vagy allatkinzo. Kisse elvakultnak tunik a lany...
2017. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

nem vagy az

vannak foglalkozások, amik engem is taszítanak, de pont a tied nem

2017. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!