Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak baratkent tekint ram a srac?

Figyelt kérdés

Tarskereson talalkoztam egy fiuval. Megvolt az elso randi par nap beszelgetes utan. A randi picit hosszabb is lett mint terveztuk, majd mikor hazaertunk ugyanabban a stilusban folytattuk a beszelgetest (o irt). A parkapcsolatokrol nem esett szo, de ehhez en tul zarkozott is vagyok idegenek elott, illetve arrol sem, hogy ki mit akar(en meg nem is tudom).

A beszelgeteseket fele-fele aranyban kezdemenyezzuk.


Az uzeneteiben aranyosan erdeklodo, csipkelodo, de semmi szexualis utalas nem hangzik el. Normalis esetben azt ereznem, hogy tetszem neki, erdekli hogy vagyok, mit csinaltam ma, mindent tud rolam de nem hiv masodik randira (bar meg csak 2 napja volt az elso).


Szerintetek mibol lehet tudni, hogy csak baratkozni akar, mert nagyon szimpatikusak voltunk egymasnak, vagy tetszem is neki? (Megkerdezni nem szeretnem)


L-F 25


2017. ápr. 7. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú randi után keres akkor tetszel neki. Ő viszonylag hozzád hasonlóan visszahúzódó és nem nagyon mer kibontakozni.

Ha nagyon le akarod egyszerűsíteni a dolgokat és viszonylag gyorsan sikert érni el, a következő randin a búcsúpuszik után egyszerűen csókold meg.

2017. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd eldől. Hová sietsz?
2017. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi. Majd akkor izgulj, ha két hét múlva sem hív, addig meg beszélgessetek. Örülj, hogy végre megtalált valaki, aki nem megfektetni akar két óra beszélgetés után.
2017. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!