Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi lenne a benyomásotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi lenne a benyomásotok?

Figyelt kérdés

Nem egy teljes képet akarok megrajzolni magamról, pusztán néhány tényt írnék le, és érdekelne, hogy párkeresési szempontból, vagy mint ember mire következtettek, mennyire pozitív, illetve negatív nektek. Az információkat szándékosan írom így, és szándékosan ennyit (E/3).


27 éves férfi, egyedül él egy albérletben, a fővárosban. A lakásban nincs tv, se tv előfizetés, pusztán egy internet van bekötve, amihez egy notebook tartozik. Kerékpárral közlekedik a városban, illetve tömegközlekedéssel, autót nem szeretne, mivel nincs rá szüksége. A lakás szép, rendezett, tiszta, sok könyv van benne, és sok a konyhai eszköz, mivel szeret főzni és alkotni.


2017. ápr. 9. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekem olyan tipikus szingli pasikent tunik ahogy leirtad :)

Szerintem a Te eleted,es ugy eled ugy csinalod ahogy akarod.. :)

Nem hinnem,hogy evvel barmi problema lenne.

2017. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve szimpatikus lenne, de az ilyen típussal az a baj, hogy a legtöbb hajlamos emiatt felsőbbrendűnek gondolni magát másoknál, és nem igazán szeret alkalmazkodni, kompromisszumokat kötni, inkább diktálna egy kapcsolatban.
2017. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem már a főváros is kívül esik az érdeklődési körömön.
2017. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy önnàlló pasi képét rajzolja le aki kb elvan a maga kis vilàgban !Nem igazàn tudom elképzelni az ilyenről hogy valaha lessz csalàdja!
2017. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első olvasásra:


Van benne egy kicsit unszimpatikus mondat: "Kerékpárral közlekedik a városban, illetve tömegközlekedéssel, autót nem szeretne, mivel nincs rá szüksége."


Nem a tartalma miatt, hanem a hangsúlyozás valahogy olyan: hat éves vagyok behúztam a kéziféket, nem vagyok hajlandó engedni az igazamból, nincs kompromisszum. Nekem kicsit talán jobban hangzana úgy, hogy: autót egyelőre - mivel nincs rá szüksége - nem szeretne. Így kevésbé hangzik úgy, hogy ha lenne két gyerekünk meg három nagyszülő, akiket 200 km-ről kéne behurcolni naponta a városba, akkor sem kell kocsi.


Második olvasásra:

=>nincs tv és tv előfizetés - hm, ezt vajon miért akarta kiemelni? Vajon hány korabeli barátja van, ha nem tudja, hogy 30 éves kor alatt, nem nagyon van az embereknek tv-jük.


=> kerékpár: az jó :D a barátom is azzal jár.

=> könyvek: szeretem a könyveket, biztos szeret olvasni is :) de jó én is szeretek

=> szeret főzni? : Szuper akkor lesz valami téma, amiről tudunk beszélgetni, ha nem találjuk a közös hangot. Majd elkérem a recepteket. Vajon van valami használható is, vagy csak szerzek 3-4 újat, amit kidobok?

2017. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igazából semmi

és nyaralni is biciklivel jár? vagy oda se jár?

2017. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első randim jutott eszembe a párommal. Mondtam, hogy nekem nincs tévém. És erre ő nem úgy reagált, hogy "téééényleg?????", hanem úgy, hogy "nekem sincs". Később elmesélte, hogy örült, amiért nincs tévém. Ilyesmi lehetsz te is, ez alapján, meg a többi alapján én bírnálak, de ez kevés egy emberből.
2017. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján semleges
2017. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szimpatikus minden.
2017. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Tökéletes pasi!

Minek tv, a neten is minden fent van, és nem tv-zni szeretnék a párommal elsősorban ha vele vagyok.

Az autó sem fontos, hiszen csak viszi a pénzt. A tiszta rendezett lakás sok könyvvel egy olyanfajta nyílt titokzatosságra és igényességre utal, amit társát kereső hölgyként szeretnék megismerni az illetőben, és felfedezni őt. A konyhai kreatívkodás: főnyeremény.

Remélem hamar megtalálod a nagy Ő-t!

2017. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!