Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebook vs telefonszám csere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook vs telefonszám csere ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Ti melyiket preferáljátok?


Én kifejezetten gyűlölöm a facebookon jelölgetést, rettentő személytelenek a beszélgetések és nekem ez már elég ahhoz, hogy ne tudjak normálisan társalogni.


Ezzel szemben a számcserénél előre le lehet vágni, ha valakinek nem komolyak a szándékai, mert akkor szimplán nem megy bele és legalább a hangjából következtethetsz valamire, amikor beszéltek.


2017. ápr. 11. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Számomra csakis telefonszám. Fb rém komolytalan dolog...
2017. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
telszám, nincs is facebookom.
2017. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem zárkózik el tőle egyertelműen, akkor Facebook. Utálom a telefont, sokkal kényelmesebben érzem magam ha írásban kell kommunikálnom chaten. Jó esetben záros határidőn belül úgyis személyesen találkozunk.
2017. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Facebook.

Nem adom ki a számomat akárkinek !

Érdekes, komoly szándékaim voltak páromnál is exemnél is mégsem adtam ki egyből a számomat,hanem jó pár hónap után

2017. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!