Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Hölgyek! Összejönnétek-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek! Összejönnétek-e olyan pasival, akinek 39-es lábmérete van?

Figyelt kérdés
Sajnos ez is genetika, mint minden más, ami miatt még szűz vagyok. Emellett egy kis bokasüllyedésem/lúdtalpam is van (utóbbi biztosan), ezért nem tudok olyan szép elegánsan katonásan sétálni, hanem ilyen tini kisfiús rugózós lépkedéssel közlekedek, hogy megtartsam az egyensúlyom. Ez gondolom meg egy csaj számára irtó ciki lenne, amikor egy parkban vagy sétálóutcában egy romantikus sétára kerülne sor, miközben normálisan nem is tudok járni. A kérdésre koncentrálva a többi paraméteremet direkt nem említem meg, pedig 98%-ban amiatt vagyok sikertelen. Akit érdekel privátban megírom, de biztos ti is ki tudjátok találni. Az már csak hab a tortán, hogy hiába szeretnék elegánsan öltözködni, elegáns bőrcipőt ebben a méretben sehol nem találok. Így most is egy 40-esben járok. A gyerekcipők között meg nem lehet drága bőrcipőket találni, amin ne látszana, hogy gyerek fazonú.

2017. ápr. 14. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jéééézusom. Fullra nem érdekel, hányas a férfi lába. Nem emiatt vagy szűz, hidd el.
2017. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Jesszusom, egyártalán nem érdekel a lábméret meg a cipők meg hogy hogy jár az illető, nem is gondoltam arra hogy valakinek ez lehet a problémája:D Szerintem nem a paramétereid azok amik miatt sikertelen vagy, hanem a hozzáállásod és talán a személyiséged (félreértés ne essék, ebből amit írtál nem az jön le hogy a személyiségeddel van baj, de nem ismerlek, szóval előfordulhat)
2017. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39-es a lábam. 60+ vagyok, második házasságban, 6 tartós kapcsolattal a számlámon. Egy volt köztük, aki mindig nevetett a kis kezemen-lábamon. Vele - két részletben - több mit 10 éve tart, azt állítja, hogy sose volt neki ilyen jó senkivel. Ha érdekel, a többi méretem is arányos.
2017. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Milyen magas vagy és hány kiló? (Illetve a férfiasságod)
2017. ápr. 14. 11:30
 5/12 A kérdező kommentje:
#3: Bár mondjuk én kifejezetten fiatal nők vonatkozásában lennék kíváncsi a véleményekre.
2017. ápr. 14. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
98%-ban a felfogásod miatt vagy szűz, just for your information.
2017. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kicsit eltúlzod a dolgot. Így olvasva az írásod, szerintem legkevésbé a lábméreteddel van a gond..
2017. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:

#3 vagyok, a helyes kérdés az lett volna, milyen alacsony: 164 cm!! 68 kiló.

A farkam méretét nem írom ide, elégedj meg annyival, hogy széltében-hosszában arányos velem.

A nőm kb 7-8 centivel magasabb. Egyszer volt picit alacsonyabb nőm, a többi mind kb. akkora volt, mint én, vagy kicsit magasabb.

21 éves koromig rettenetesen szenvedtem az alacsonyságom miatt, később csak nagyon. :D Úgy 40 körül megszűnt, azóta se kellemes, de nem szenvedek miatta.

2017. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még mindig #3

akkor a fiatal lányok, nők


elül az én korom, azután a lányé

22-17

23-21

28-25

39-21

A 30 fölöttit nem írtam.

2017. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a lábméreteddel van baj, hanem az abból adódó frusztrációddal, ami kiül rád. Ezt nyilván érzi mindenki, aki meglát. Meg nyilván alacsony is vagy (ekkora lábmérettel valószínűsítem), vékony, csúnyának is tartod magad. Így azért nehéz nőt találni/szerezni.
2017. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!