Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lehet az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet az oka, hogy mindig olyan lányok fognak meg igazán, akik valamilyen művészeti tevékenységet folytatnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi az oka, de mindig olyan lányok tudnak igazán megfogni, akik pl. nagyon szépen rajzolnak,festenek, zenélnek,énekelnek stb., nem tudom, megmagyarázni, de valahogy mindig ilyen tulajdonságokkal fognak meg leginkább, néha olyanok is ,akik egyébként külsőre nem is annyira jönnek be nekem. Egyébként tudományos vonalon mozgok, szóval én nem vagyok egy nagy művész, viszont nagyon tudok rajongani a művészetekért, amikor valódi értékeket képviselnek.

2017. ápr. 14. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán hogy nem annyira átlagosak? Vagy hogy nem abban élik ki magukat, hogy csücsörítős fotókat csinálnak magukról és feltöltik őket az internetre? :D
2017. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet az újdonság, illetve a különbözőség miatt szimpatikusabbak, más világlátásuk van...
2017. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!