Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti melyik tarskereso appot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik tarskereso appot javasolnatok?

Figyelt kérdés

Igazabol az utobbi evekben probltam mar a tindert, csp-t, lovoo-t, love.hu-t, randivonalat. Egyikkel sincs tul pozitiv emlekem, de egyebkent volt 1 hosszu kapcsolatom csp-rol es egy tinderrol is. Egy ideje megint szingli vagyik es szeretnem megadni a lehetoseget a netes ismerkedesnek is. (Buliban nem vonzanak a mamoros tekintetek, a barataim pedig fiuk, mellettuk nem is lehet ugy ismerkedni...)

Szerintetek?

23L


2017. ápr. 16. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

ha hosszútávút akarsz, akkor love.hu/parom.hu/randivonal


szexet akkor tinder.


Persze tudni kell, hogy kit keresel.. sok a gyökér az oldalakon, ne vedd őket komolyan.

2017. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg itt a gyk! ;)
2017. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

A gyk-t nem tartom jonak, mert itt semmi informacio sem kep a masikrol. Egyszer randiztam innen. Elmondasa szerint 35 eves, 190 cm magas uriember a talalkan mar kb 48-50 volt es 170 cm. Nem a kedvenc sztorim...

2017. ápr. 16. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tapasztalatból ne indulj ki! Egy próbát megér szerintem. :)
2017. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak ez az egy volt nyilvan. Csk ez volt a legdurvabb es nem irtam le az osszes tobbit ami szinten gaz volt...
2017. ápr. 16. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyk a legjobb 😃

Esetleg tinder, mert ingyenes, egyszerű

2017. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval a 35 még belefér?
2017. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
35 bele. Szerintem az nem fer bele, mikor a korkulonbseg akkora, hogy egyik a masiknak szuloje/gyermeke lehetne.
2017. ápr. 16. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:

love.hu/randivonal/parom.hu-t kerüld, mert lehúzós sunyi banda, amúgy is fizetni kell hogy bármit csinálhass.


Ahol nem kell fizet ott próbálkozz, nőként könnyű dolgod lesz, csak válogatni kell a jelentkezők közül. Tinder, vagy randik.hu, vagy twoo ezek még használhatóak fizetés nélkül.

2017. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!