Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fontosabb? A testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? A testalkat vagy a centik?

Figyelt kérdés

Alapvetően azt figyeltem meg, hogy sok fiú az elől deszka-hátul léc lányokra bukik (persze ez a leírás túlzás), akiknek hosszú, vékony lábuk van, ami tökre szexi. Zárójel: lány létemre nekem is ez tetszik jobban, kicsi fenék, kicsi mell.


Viszont nekem más a testalkatom. Én az a tipikus körte/homokóra vagyok, talán egy minimális plusz killóval is. Nincsenek hosszú, vékony combjaim, sőt a lábam elég vaskos. A fenekem is nagy (ne írjatok privátot csak ezen részlet miatt, kérlek!!), a mellem átlagos. A felsőtestem vékony, tehát tényleg nőies testalkattal rendelkezem, jó nagy domborulatokkal, minimális plusz kilóval.


Annak ellenére, hogy sokan dicserik ezt a testet, mégis úgy látom, higy inkább a vékonyabb lányok a nyerők. Nos, nem vagyok férfi, de női szemmel nekem is az jobban bejön.


Szóval ti ezt hogy látjátok? Nőies, domborulatos testalkat VS vékony, karcsú, törékeny testalkat?


(Ne írjátok, hogy a kerekebb nők jönnek be nektek, csak azért, hogy az én lelkem pátyolgassátok, a valódi ŐSZINTE véleményetek érdekel! Megbántani nem fogtok. :) )


2017. ápr. 16. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is egy az egyben ilyen a testalkataom, és sajnos én is ugyanezt látom, hogy inkább a kisebb, törékenyben lányokat szeretik... 18/L
2017. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Én nem csak a feneked miatt írnék privátot, a többi részlet is jól hangzik! :D
2017. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Miután az összkép a lényeg, és mindkettő egyformán lehet szexi is és furcsa is, ezért a kérdés értelmét veszíti.

Kifutómodellnek nyilván nem kell menned 😃

2017. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2-es? Mi miatt írnál még? :D

Semmi más pozitívat nem írtam magamról... :D

2017. ápr. 16. 21:24
 5/19 anonim ***** válasza:

én inkább linkelek, én inkább ilyesmi és hasonló testalkatot találok vonzónak:

[link]

[link]

2017. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én a körte alakot szoktam megnézni, vaskos combokkal. :) Különdíjas, ha belül ráadásul nem is teljesen feszes.

Emiatt.

2017. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálam a vékony magas nagymellű a favorit. De ez sajnos ritka.
2017. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy biztos vagyok benne, hogy jól nézel ki. Nagyon vonzóak az ilyen alkatú lányok. Nekem pl a zsánerem.
2017. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni. Vedd le szépen a szemellenződet és nézz nyitott szemekkel!!!


A szépség relatív, kinek ez, kinek az tetszik. Ízlések és pofonok.


Van, aki a csontkollekció vékonyakat szereti, van aki a sportosakat, van aki az átlagosat, van aki a kövéret szereti. Ennyi.

2017. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Persze, az összkép. Na akkor vegyünk konkrét példákat.


Ez?


[link]


Vagy ez?


[link]

2017. ápr. 16. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!