Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan 17 éves leszek, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 17 éves leszek, és még nem volt meg az első csók. Kicsit félek is emiatt, hogy rosszul smárolok. Észre lehet venni, ha valaki először smárol?

Figyelt kérdés
2007. nov. 21. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátez változó kinek hogy...nekem jó volt az elsőnél a barátomat kijavítottam így a második jobban sikerült.Hát talán észreveszi talán nem :) Mondd meg neki h mégkezdő vagy..végül is tanulni kell...:)
2007. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Hát elég balfasz vagy bazdmeg!!!!!
2007. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszéld meg vele! Vagy ha nemszeretnéd akkor nézz utána a neten. Amúgy szerintem észrelehet venni. De ha előtte megnézed a neten és onnan "eltanulod" akkor nemhiszem, hogy észreveszi. Énis a neten néztem meg és onnan "tanultam meg"! :) Sok sikert;)
2007. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondj neki olyat,hogy kezdo vagy mert az csak téged fog elbizonytalanítani ott,abban a helyzetben!

Egyébként szertintem nem lehet észrevenni,ha valaki eloszor csokolozik. Minden embernek volt elso csokja és szerintem általában mindenkinek jo élmény,de legalábbis évek mulva jo rá visszagondolni(talán meg is nevetteti az embert).

Ne aggodj emiatt, ezt nem lehet megtanulni,meg nem is kell. Amikor a srác karjai kozozz leszel, profin fogod csinálni!Te is megleszel magadon lepodve hidd el!:)

2007. nov. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem volt kellemes az első, és ennek egy oka volt, a srác nem használta a nyelvét.

Amúgy nem lehet észrevenni, hisz vannak sofőrök is, akik 30 éve vezetnek, de mintha tegnap szereztek volna jogsit.

Nem kell megmondanod, hogy kezdő vagy, de meg is mondhatod, vank akinek ez imponál.

Csak hagyd, hogy megcsókoljon, érezni fogod, hogy mit kell tenni.

Jó lesz, hidd el, és ne félj tőle, annál parásabb leszel, annál nehezebben fog menni.

2007. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
:) semmi gáz nincs benne:) am nem mondom azt hogy ha ott leszel alapbol jön mer nekem se jött alapbol:) de én ritka szerencsétlen vok... na de ezt hagyuk szóval semiről nem késtél le ha igazá szeret a lány nem azzal fog goglalkozni hogy hogy smárolsz és ha ő már tud akkor meg is tanithat:)
2007. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem baj h még nem csókolóztál. Én is 16 évesen csókolóztam először De nekem pl. csak ugy jött magától Izgatottabb vagy ugy egyébként is ha azzal csinálod akivel szeretnéd minthogy ezen törtd a fejed abban a pillanatban

Sok sikert

2007. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond veled van akinek 24 évesen lesz először barátnője, semmiről nem késtél le, sőt teljesen megértelek és is 17 vagyok habár én már csókolóztam nem is egyszer és volt barátnőm nem is egy, de a 17éves korosztályra rájár a rúd, mert a saját korunkbeli lányokat inkább az idősebb korosztályok izgatják, ha egy 20-22 éves srác rájukkacsint már is elomolnak tőlük, pedig lehet, hogy csak viccelődik, nekünk meg gyakran meg kell szenvednük, hogy egyálltalán valamibe vegyenek, de ne aggódj, hidd el nem lesz semmi gond ha rosszul csinálod, ezen mindenkinek át kell esnie ;)
2007. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég régen kérdeztél... azóta már - gondolom - több gyakorlatod van. Ha mégsem, írj - és adok egy kis leírást.

Egyébként szerintem sem nagy gond - ha szeretitek egymást és a párod egy kicsit is türelmes és elnéző.

2008. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!