Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizott már valaki orvosissal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizott már valaki orvosissal?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon elfoglaltak? Ne idegeskedjek, ha van olyan nap, hogy alig chatelünk? Én is egyetemista vagyok, de nincs olyan sok órám.

2017. ápr. 18. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én orvosis voltam, de abbahagytam két év után, majdnem tönkrementem bele, olyan nagy volt a nyomás. Vannak zsenik, akiknek megy, de nagyon sok ember szenved ezen a szakon.

Szerintem az orvosi első 3 évében gyakorlatilag képtelenség normális párkapcsolatot fenntartani. Tavaszi, ősziszünet nincs, van, hogy este nyolcig vannak az órák reggel nyolctól. A hétvégéket végig kell tanulni. Nyáron gyakorlat van (ingyen, fizetés az nincs).

Ha még valaki tdkzni akar, vagy valamilyen tanulmányi plusz dolgot, az ebben még nincs benne.

Én gazdasági szakra jelentkeztem át, az egyik legjobb egyetemre. Összehasonlítva a kettőt, ez a gazdasági egy vicc ahhoz képest, ami ott ment.

2017. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a kielégítő választ :) Ő most negyedéves, azt mondja, hogy már sokkal lightosabb az első 3 évnél, de még mindig lesznek szigorlatai meg minden ilyesmi. Ő a pasi egyébként. Más esetben nyilván gyanakodnék, hogy ha valakivel ritkán tudok beszélni, ritkábban keres, azt gondolnám, hogy nem érdeklem eléggé, de jelen esetben akkor kivételt teszek :D
2017. ápr. 18. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Két 6 órás lab gyak között bőven ráér csalni a boncolandó malacokkal.

Mikor az ember reggel 8tól este 9ig órán van, és akkor ugye még nem tanult, nem hogy ideje, ereje nincs minden értelmetlen "cejetlek-kiciiim-éjjetem-puszcsimuszcsi" ömlengésre reagálni.

2017. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 nem jártam orvosira, nem tudom, hogy mennek ott a dolgok :D "Cejetlekezés" nem az én műfajom és nemis tartunk ott, csak 1 hete ismerem.
2017. ápr. 18. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
4.: el sem tudod képzelni, mi megy ott. Tényleg.
2017. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát attól is függ, hanyadévesek, az itteni egyetemen a másodév ami elég kinyírós. Aztán meg a tömbgyakorlatok sokasodnak fel, de igazából én negyed- meg ötödévesekkel randiztam eddig, azok ráértek, ha máskor nem, hétvégén, estefelé vagy délután.
2017. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én lenyomtam a hat évet és úgy gondolom, szorgalmi időszakban szinte bármire van időd, amire akarod, hogy legyen. A vizsgaidőszak viszont két hónap tömény szívás.

Ha srác vagy, akkor viszont készülj fel, hogy az orvosis csajoknak iszonyat egójuk van, keress inkább valami aranyos TTK-s lányt a mi egókirálynőink helyett.

2017. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!