Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz bejelölni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz bejelölni egy lányt facebookon akit igazából nem ismerek, csak láttam suliba, de bejön és akarnék tőle valamit, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá? :D

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne jelöld be csak írj neki, ha pozitív a válasz jelölj:)
2010. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az olyanknak nem merem még az adatlapját se megnézni MyVip-en. Múltkor véletlen elfelejtkeztem róla, hogy nem az iwiw-en vagyok és olyan ciki volt. Végis azt lestem hogy cikizik e miatta vagy esegtleg rám néz.
2010. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lájkold
2010. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FFDP ***** válasza:

ma 17:21 Te ugye csak viccelsz? Nem kérted meg a kezét, csak megnézte az adatlapját. Hogyhogy cikizik miatta? Csak ő láthatja, nem értem.


Kérdező: jó kiindulásnak, nyugodtan jelöld, de élőben "kezdj hozzá" majd.

2010. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :)
2010. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Épp ezt csináltam pár perce, úgyhogy nem vagy egyedül :)
2010. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!