Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a második randi végén volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második randi végén volt csók, akkor a harmadik randit lehet csókkal kezdeni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem.


De amúgy ahogyan érzed. úgy lehet kezdeni, ha te most természetesnek tartod ezt köztetek, akkor úgy.


Szerintem ha a randi végén volt egy csók, akkor szerintem az azt jelenti, hogy szépen felépítve már bármikor megcsókolhatod, szép lassan. De nem úgy hogy ihaj csuhaj meglátod oszt lekapod és kész. az majd az után, ha smároltatok egy-két órát :D

2017. ápr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem ilyen pasit, aki mindig be akarta tenni a könyvjelzőjét a nőkbe, hogy tudja, hogy hol is tartott 1 napja... ;DD
2017. ápr. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert az 1. csók csak annak szólt, hogy jó volt a 2. randi.

Nem annak, hogy ezentúl már bármikor megcsókolhatod.


L22

2017. ápr. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

igen, de ne rohand le, lásd hogy ő is benne van. Menj közel hozzá, öleld át. Nagyon lassan, hogy legyen lehetősége visszautasítani. El lehet ezzel szórakozni akár percekig is. Egy kapcsolatnak van íve. Ha nem csókolod meg, az fogja megtörni!


A hagyományos szerepfelosztás az, hogy a férfi megy előre, a nő pedig lassít ha túl sok neki. 42F

2017. ápr. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet.


Fogadd meg a 4-es válaszoló tanácsait, egyetértek vele. :)

2017. ápr. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a partnereden kell érezned. Ha nagyon visszafogott lány, akkor én még nem próbálnám rögtön az elején, ha nyitottabb, jobban megvan az összhang, akkor lehet. Én most lassan 2 hete ismerkedek egy sráccal, akinél már az első chatelésnél éreztem valamit. Azóta is bele vagyok zúgva(a jelek alapján ő is), pedig csak 1 randink volt eddig, de az vagy 7-8 órás :D Akkor többször is megcsókolt a vége felé, szóval, ha most a második randi elején megcsókolna, nem utasítanám el.

21N

2017. ápr. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet - de nem kötelező, hogy legyen is. A négyes írta jól.
2017. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!