Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, miből veszitek észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miből veszitek észre hogy a pasi akivel randiztok még szűz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Villog a feje fölött egy tábla "szűz" felirattal. De ezt csak a nők látják.
2017. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Így van, ahogy az első írja, plusz még tartozik hozzá egy illat is, amit még dezodorral vagy parfümmel sem tudsz elnyomni.
2017. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
A nézéséből,meg a járásából..természetesen..
2017. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Észre nem lehet venni maximum sejteni.

Bizonytalan,bátortalan, nem tudja, hogyan kezeljen szituációkat (kézfogás, csók).

Persze ezek a tulajdonságok azoknál is jelentkezhetnek akik nem szüzek, de nincs tapasztalatuk.

2017. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Abbol, hogy egy luzer es nem randizom vele :)
2017. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
#5: ennek alapján inkább az lehet a lúzer, aki veled randizik :D
2017. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindenki hiszi el, bár sok lány ismerősöm van, szóval nem lehet látni :D
2017. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen női megérzésem abszolút nem működik, semmit nem vagyok képes megsejteni. Ha lett volna dolgom szűz férfival (egy férfival jöttem össze, és nem direkt nem szüzet kerestem, mielőtt vki belekötne :D), akkor abból vettem volna észre, hogy azt mondja: "szűz vagyok".
2017. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem elmondta őszintén a barátom, amikor kezdett komolyra fordulni a dolog, hogy még senkivel nem volt. Nagyon örültem, hogy megbízik bennem, de egyébként nem érdekelt a dolog, sem előnynek, sem hátránynak nem láttam.
2017. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én eddig semmiből nem vettem észre, az első együttlétkor jött a meglepetés. Szerencsére van párom és nem kell ilyenekre pazarolni az időt.
2017. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!