Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mi alapjan valasztanatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi alapjan valasztanatok, dontenetek?

Figyelt kérdés

2 eve nem volt komoly kapcsolatom es nem reg beregisztraltam tinderre. Igazabol azt hittem, hogy ott csak szexmaniasok vannak, ehhez kepest jelenleg 4 pasival is beszelek onnan mar napok ota, mindgyik szimpi es normalis, tervben van 1-1 randi is... Illetve van egy pasi aki kb 2 honapja bejelolt facen de sokaig nem volt elorelepes, nem is nagyon beszeltunk mert o videki. Aztan a napokban vele is sokat beszelgettunk es egyszeruen oda-vissza vagyok tole. Levelezunk es ez onmagabam olyan jo erzes, mert tudom hogy mikor hosszan, oldalakat ir, azt ugy teszi, hogy csak nekem szanja, idot es energiat nem sajnalva... Talan o tetszik a lgjobban, nagyon szeretetre melto es ugyan atlagos pasi, szamomra megis 10/10 :)

Viszont vele csak 1,5 honap mulva tudunk majd talalkozni valami miatt. Es nyilvan utana is lesz koztunk tavolsag, igy hetvegente tudnank talalkozni. Emiatt kicsit felek. De megis, valami nagyon huz hozza.

A masik 4 pasi viszont itt van hozzam kozel, de nem erzem azt a szikrat, csak tudom hogy ertelmes, intelligens pasik es erdmes lehet megismerni oket..

Nem szeretnek senkit hulyiteni, es nyilvan nem szeretnek rosszul donteni...

Ti mit tennetek? Szerintetek ilyen esetbn mi fer bele es mi nem?

24N


2017. máj. 11. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem találkoztak személyesen, addig semmibe ne éld bele magad.
2017. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Párommal neten ismerkedtem meg. 4 éve boldogan együtt vagyunk, bár még egyenlőre távkapcsiban, ami 200 km-es, és kezdetek óta így megy. Minden hétvégén a két város között félúton tali, amikor meg mind a kettőnknek jó akkor egymásnál.

Úgy volt, hogy márciusban összeköltözünk, de az én életemben közbe jött egy családi tragédia és az felforgatta az életemet, úgyhogy ezt elhalasztottuk.


A távolság NEM kifogás. Ha vele meg van a szikra, akkor mindenképpen őt válaszd!

2017. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyet javaslok! Ne éld bele magad semmibe sem,mert a végén nagyot koppanhatsz!
2017. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy ne eljem bele magam, ha igy feldobja a napjaimat? :/
2017. máj. 11. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Hűtsd le magad, ez eddig csak levelezés, semmi több. 24 éves vagy, az isten áldjon meg, ilyet maximum 18 évesen vállalható csinálni, te meg elvileg már felnőtt vagy. Tudod te, hány ilyen "komoly, hosszú leveleket író" férfi tűnt már el az életemből, mint a szürke szamár a ködben néhány levél után? Már azt se értem, miért csak másfél hónap múlva találkozhattok..
2017. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5# ne haragudj, nem tudom, hogy a te eletedbol hanyan tuntek el. Az enyembol egy sem.
2017. máj. 12. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor ha te bízol benne, és neked ennyi elég, akkor várj a netes szerelmedre.
2017. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5


Miért magadból indulsz ki?


Tipikus pesszimista, negatív, önző és irigy személy vagy.

Ha már neked sz..rul sikerült eddig, akkor elhíreszteled, hogy mennyire rossz ez az egész, és el akarod rettenteni mást is ettől, már ha tudod. Azért mert neked rossz tapasztalatod volt, attól még másnak lehetnek benne sikerei. Nem te vagy az etalon a világon.

Pl. én is sikerrel jártam jó pár év próbálkozás után. Arról nem tehetek, hogy sok pasi csak d..gni akar és kevés akar neten komoly kapcsolatot. Azonban én tudtam, hogy milyen pasit szerettem volna magamnak, és pont olyat is választottam. Én megismertem neten egy pasit, és már az első hónapban elég komoly volt minden. Skype-on videóztunk..stb. és az első levélváltás után másfél hónapra meg személyesen is taliztunk. 4 éve együtt vagyunk nagyon boldogan.


És én amikor megismertem a jelenlegi páromat 22 éves voltam, és teljesen át tudom érezni a kérdező helyzetét.

2017. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az klassz, én is találtam már magamnak párt így, én nem azt mondom, hogy lehetetlen, de sajnos a sok hónapos hosszadalmas levelezgetések gyakran kifulladnak, és ritkán tart ki az érdeklődés. Nem azért írtam, mert másnak is rosszat akarok, főleg mert nekem azok az élmények nem voltak kifejezetten rosszak, vagy nem életem szerelmét láttam egy netes alakban, hanem gondoltam, felhívom a kérdező figyelmét, hogy van különbség netes levelezés és a valóság között. Nem akartam bántani senkit.
2017. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!