Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondolnátok ha észreven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok ha észrevennétek a randin, hogy arany Rolex órát hord a férfi?

Figyelt kérdés
Mondjuk randira hívna titeket egy amúgy jól kinéző szimpatikus kedves pasi és a randi össze is jönne és észrevennétek, hogy arany Rolexet hord? Ez ugye több milliós óra. Változna ettől a véleményetek vagy mit gondolnátok?
2017. máj. 11. 23:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem értek az órákhoz, szóval nem tudnám, hogy mennyit ér.

Amúgy meg pont lesz.rom, hogy milyen drága cuccai vannak a másiknak.

2017. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összekeverném egy sima kínais órával. :D
2017. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%

Hogy wow

De nagyon nem változtatna semmin

2017. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A legrosszabb ***** válasza:
28%
#1: Oh, igen, a nők nem értenek az órákhoz, az autókhoz, a luxusvillákhoz stb. Csak úgy odateremtődtök, ahol ezek megvannak. Nahát, micsoda véletlen...
2017. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Mivel utálom a feltűnő giccses dolgokat azt gondolnám, hogy fúj.

Plusz eszembe jutna a volt szomszédom aki poénból vett egy hamisat és hordta.

2017. máj. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem, hogy olyan közel ülnék hozzá, hogy le tudjam olvasni az óráról, hogy Rolex. De mit szólnék? Te eladogatod az órádat mindenkinek, akivel randizol?


Nekem annyira elegem van, hogy mindenki elvárja, hogy autósmagazinokat, meg férfikiegészítőket bújjak a szabadidőmben.

2017. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

4#


Szövegértelmezés.

Nem azt mondtam, hogy a nők nem értenek hozzá, hanem én, személyesen nem értek hozzá.

A saját szegénységi bizonyítványod, ha egy kalap alá veszed az összes nőt.

2017. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

#4-es talan azert hiszik az ilyen ferfiak, h a nok "odateremtodnek" az luxushoz, m olyan nokre hajtanak. Talan a pasiknak is at kene gondolni a celszemelyek koret :D

amugy meg pont lesz@r0m, h milyen oraja, autoja stb-je van. Nem ez erdekel.

2017. máj. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem 5 ezer forintos óra is lehet mivel nem értek hozzá, sose hallottam róla így ránézésre nem tudnám hogy több milliós:D Ha valahogy mégis megtudnám akkor valószínű elütném valami poénnal:D És többet nem foglalkoznék vele, hanem megismerném a pasit. Ha nem jön be a személyisége akkor felőlem a farka is lehet aranyból akkor se fog kelleni.
2017. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudnám megkülönböztetni például egy Daniel Klein órától. Ha mégis valahogy látnám a Rolex feliratot, azt gondolnám tuti hamis. :D
2017. máj. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!