Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tindert még használja valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tindert még használja valaki?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt próbáltam, lettek is hamar matchek, aktívak is voltak (huszonéves F vagyok, de 1 hete elővettem kíváncsiságból és katasztrófa. Mindennap kimerítem a napi likeokat, és lett talán 6-7 match, ebből 2 aki reagált, de ők és mások is csak komoly kapcsolatot akarnak, eredeti célja az appnak nincs meg. Továbbá legtöbben semmit se írnak, (vagy a fentit), és napok óta megint nem volt match. Super likeből se lett eddig egy se, szerintem akiket feldob legnagyobb része nem is használja. (jó képeim vannak kint, se dagadt se csúnya nem vagyok, aki arra gondolna hogy azért)

2017. máj. 14. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Eredeti célja? Megbocsáss, az app ismerkedni van, nem k_rogatni. Ebbe beletartozik a komoly kapcsolat is... Nekem sok matchem van a mai napig, pedig 2 hónapja használom:) Csak jól kitöltött profil kell és szerintem ennyi.
2017. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dede, eredeti célja pont az alkalmi kapcsolat volt, ahogyan a Grindr-é is. Mivel kiraksz egy képet és hello. Társkeresőn van hogy sokat írsz inkább, hogy megismerjenek jobban előre.
2017. máj. 14. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ez egy szexpartner kereső, de a lányok csak egónövelésre használják. Kb mint az instagram... Kövess, lájkolj, mert szép vagyok, puszi.
2017. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
persze, több 100e-et használják nap mint nap.
2017. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát egy appot ami eredetileg szexpartnerkereső, komoly társkeresésre használni... olyan mint befizetni egy fapados járatra és aztán a luxust hiányolni. Lehet, csak szánalmas :D
2017. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
En pont most toltottem le megint. Nagyon keves szep es ertelmes lany van. Persze nem kell hogy ertelmes legyen erted ha csak alkalmi (mert en azt keresek) de meg ha a randiig sem lehet eljutni mert annyira hulye a csaj azert az eleg lehangolo. A normalisabb lanyok meg "komoly" kapcsolatot akarnak es van aki kulon ki is irja :D vicc
2017. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!