Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes komolyabb kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyabb kapcsolatot kialakítani? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Bő két hónapja megismerkedtem egy fiúval/férfival egy internetes párkereső oldalon. Beszélgetünk/tünk már, egy ideje, viszont azt vettem észre, hogy csak akkor beszélgetünk, ha én írok neki, sőt akkor sem mindig válaszol. Én úgy mentem bele ebbe a "kapcsolatba", hogy őszinte leszek hozzá, és nyitott. Úgy voltam/ vagyok vele, hogy bármit kérdezhetett tőlem. Ezt meg is tette, de csak szexuális témájú kérdéseket tett fel, mintha csak az érdekelné, hogy mi van a két lábam között. Múlthéten válaszút elé állítottam, hiszen zavart az, hogy szinte nem is érdekli a dolog, mert én úgy gondolom, hogy tisztában vagyunk azzal, Ki és Mit szeretne a másiktól. Erre a válasz a volt, hogy teljesen igazam, van és ő sem tudja, hogy Ő mit akar. Normális ez? Egy felnőtt férfi nem tudja, hogy mit akar egy lánytól? Vagy én lenék rettenetesen nyomulós? Foglalkozzak vele? Szánjak rá időt, és energiát? Alakítsak ki vele komolyabb kapcsolatot?

Tanácstalan vagyok...

Az igazság az, hogy 4 éve szingli vagyok, és mozgássérült, ezért regisztráltam az oldalra.


Őszinte válaszokat szeretnék kapni.

20/L.



2017. máj. 14. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen hagynod kellene őt. Nem ő a Te embered. Sajnálom. :( 26F
2017. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 évesen lettél szingli? Milyen hosszú kapcsolatban voltál akkor?
2017. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát hogy ha csak nagyon szexuális jellegű dolgokról beszélt, akkor csak meg akar fektetni nagy valószínűséggel.

Hogy érted, hogy mozgás sérült vagy? Tolószékes vagy? :(

2017. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd.Nem érdemes igy futni senki után,se nyomulni.Anno èn is megtettem,de teljesen felesleges volt.
2017. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal, hogy megadtad neki a lehetőséget, hogy bármiről kérdezheted és ő neki nem jutott eszébe a szexuális kérdéseken kivül egyéb elég jól elmondta mit is akar. Ha nem szeretnél egy éjszakás vagy esetleg egy hosszabb szexre alapuló kapcsolatot akkor jobb ha mást keresel, mert ő valószínű hogy csak ebben a két lehetőségben gondolkodik.
2017. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!