Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak, olyan nő kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak, olyan nő kell a pasiknak, akinek saját lakása van vagy az a baj, hogy nem pesti vagyok?

Figyelt kérdés

2 hónapja elkezdtem tinderezni. Sok szimpatikus vagy éppen kevésbé szimpatikus férfival beszélgettem, egészen addig a pontig, amíg ki nem derült, hogy a szüleimmel élek, egy Budapest közeli faluban. Ennél a pontnál rendszerint eltűntek. Pedig hozzátettem, hogy hamarosan költözök vissza pestre, ez csak egy ideiglenes állapot. Valójában saját lakásom van pesten, de kiadtam a lakást mikor volt párommal összeköltöztünk és még tart a lakók szerződése, kirúgni nem akartam őket így fél évre hazaköltöztem.


Azt hamar megtanultam az nő ismerősök példájából, hogy ismerkedés elején nem szabad megmondani, hogy saját lakásom van. Egy esetben említettem meg, hogy nem albérletről van szó. Egyszer randiztam egy sráccal, utána 1 hónapig nem keresett, ezután egyértelművé vált, hogy nem akarok tőle semmit (a randi után még nem volt ebben biztos). 1 hónap után rám írt, hogy sikerült-e albérletet találnom. Annyit mondtam erre, hogy meg van már a lakás régóta, mert nem albérlet. Innentől kezdve újra nagyon randizni akart velem, és burkoltan célozgatott, hogy odaköltözne. Természetesen itt véget ért a beszélgetésem vele.


Tudom, hogy nem a legideálisabb ha a szüleimmel élek, de fél évre nem akartam albérletet keresni és az albérlőket sem akartam kirúgni...


Tényleg kizáró ok ez az ismerkedésben?


23/L



2017. máj. 14. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
újabb napi provokáló kérdés, mint ahogy azt már megszokhattuk a gyk-n.
2017. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:) ebbe a jelensegbe én is belefutottam nem egyszer. Amint kiderült, saját belvárosi lakásban élek, azonnal nőtt az ismerkedési kedv, főleg a vidéki alberletesek körében. Utána már csak olyannal ismerkedtem, aki saját lakásban él.
2017. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hH meg azt mondod, hogy albérlet akkor "húúú te ilyen sokat keresel?". Egyből megint érdekesebb vagy. :D Volt párommal is azért mentünk szét, mert azt akarta, hogy tartsam el amíg "önmegvalósít". Soha nem volt szimpatikus az a hozzáállás, hogy csak, olyan pasival randizok, akinek van pénze, lakása, stb... De ezek után kezdem megérteni...


Most már kerülöm a témát, már csak azt mondom, hogy a szüleimmel élek, de így meg mindenki szépen eltűnik. :D

2017. máj. 14. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem elvaltak a szuleim, anyummal elunk ketten es ez mar par eve meg ha nem is kizaro ok, de hatrany az ismerkedesnel...

L23

2017. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fordítva, ez szinte mindig kizáró ok (tehát ha a férfinak nincs saját lakása). De ahogy a kérdező írta, fehér holló, szóval kamu a kérdés.
2017. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már miért lenne kamu?

Tisztában vagyok vele, hogy nem egyszerű egy lakásra összekaparni, ezért nálam pl.: nem volt elvárás, hogy legyen a másik félnek. Attól még, hogy otthon él valaki nem feltétlenül a szülők tartják el...

Lány ismerőseim körében egyáltalán nem ismeretlen a jelenség, a kérdést főleg azért tettem, ki hogy az ismertségi körömön kívül is olvassak tapasztalatokat ez ügyben.

2017. máj. 14. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is saját lakásom van, de egyáltalán nem számít, hogy a másik kivel lakik, viszont a távolság már zavarna mert lőttek a spontán találkozásnak.

29F

2017. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!