Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként el merjek hívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként el merjek hívni egy pasit randira?

Figyelt kérdés

Egyszer beszélgettem vele pár percre, akkor bemutatkozott, azóta csak köszönünk egymásnak. Egy helyen lakunk.

Egyáltalán hogyan mondjam neki? Még sosem kerültem ilyen helyzetbe.

22N


2017. máj. 17. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, itt minden pasi azt fogja írni, hogy persze, hívd el. Viszont a valóság az, hogy ha egy pasit érdekelsz, az keres. Én biztos nem hívnám el.
2017. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem szoktatok beszélni lehet inkább fészen kéne először rá írnod. Aztán ha ott elkezdtek beszélni akkor már élőben is valószínű nem csak köszönés lesz. Ha idáig eljuttok akkor csak szimplán kérdezd meg hogy nem lenne e kedve egyik hétvégén találkozni, elmenni valahova és beszélgetni.
2017. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, #1-es, alapvetően én is így gondolom, de sajnálnám, ha nem próbálnám meg.

#2-es és van valami ötleted, mivel kapcsolatban írjak rá? Mert nekem semmi igazán.

2017. máj. 17. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem túl van lihegve az egész, a szüzesség elvesztése olyan mint ha először bontanál ki egy zacskó chipset.
2017. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1x beszéltetek, nem került szóba valami olyasmi amin el lehetne indulni? pl ha megemlítette hogy most fog diplomázni akkor megkérdezheted hogy áll a tanulással, vagy ha mondta hogy sokat dolgozik mostanában akkor rákérdezhetsz hogy megy a munka, tudott e azóta lazítani, vagy ha mondta hogy szeretne egy kutyát megkérdezheted vett e már azóta stb. Ilyesmikre gondolj:) Nyilván én semmit nem tudok róla, lehet ezek közül pont egyik sem talált, de a lényeg hogy ha említett valamit amire rá lehet kérdezni akkor tudnál azzal kezdeni.

Egyébként egyet értek azzal hogy meg kell próbálnod, mert aki mer az nyer:) Még ha nem is jön össze, legalább Te mindent megtettél.

2017. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 rioma válasza:
Nagyon egyszerű, hívd el egy kávéra.
2017. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:

Ha no lennek, tuti nem hivnam el, mert ez a pasi dolga! de teremtenek olyan helyzetet, hogy tudja, hogy elhivhat. Eloszoris kernek tole egy szivesseget, a pasik nagy resze, imadja ha o lehet a problema megoldo hos, en is. (De meg lanyoknal is van, hogy ugy hivok el csajt randira, hogy segitsen mar a tancban mert nem megy, salsat tanulok). Aztan beszelgetesben megemlitenem valami kapcsan milyen szerencses a baratnoje. Erre ugyis fog valamit reagalni, s megtudod van-baratnoje. Ha nincs akkor meg eleg egy olyan dicseret, pl milyen szerencses lesz a leendobeli baratnoje, de az is jo ha surun megerinted a vallat, hatat. Alkarjat.


Amugy ne parazz ra, az emberek nagy resze nem tud flortolni. Legutobbi esetem, beszelgetek a lannyal, nem akarom leirni az egesz dialogot. De arrol beszeltunk miert nem tortent semmi kozte meg egy baratja kozott kb 5 perc utan. Mondta, hogy nem az esete, s Megkerdeztem, miert milyen fiuk az eseteid, erre 100%ban leirt engem, (kicsit magasabb nalam, hosszabb sotet haja van, szakallas, izmos) kopni-nyelni nem tudtam. Szoval igy is lehet. De volt egy meg jobb!! Soha nem fogom elfelejteni, a lany ugy flortolt, hogy hozzam nyomta a melleit. Ha van batorsagod akkor ez a leghatasosabb ;)

2017. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hajrá. Engem már hívott el egy lány, és össze is jöttünk.
2017. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) hát ezen a mellnyomós dolgon elgondolkozok :D
2017. máj. 17. 22:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocsi de ez a mellodanyomós szitu nagyon gáz. Én semmiképp nem ajánlom a kipróbálását. Kivéve ha csak az ágyába akarsz kerülni, de egy intelligens pasi ezek után még azon is elgondolkodna. Ez nagyon közönséges!!!

És ez a szöveg hogy milyen szerencsés lesz a barátnőd....hát hogyis mondjam, filmekben lehet működik de a valóságban nevetséges. Olyan sablon maszlag.

Persze ha neked ezek az ötletek tetszenek akkor hajrá.

2017. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!