Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly szándékai lehetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly szándékai lehetnek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek felkeltettem az érdeklődését, és az egyik közös ismerősünkön keresztül informálódott is rólam. Elkezdodott egy beszélgetés közöttünk a Facebookon, ami vegulis semmit nem jelent.....meghívott oda ahol lakik (nagyon szép kis város), de nem igazan vettem komolyan. Az egyik nap véletlenül osszefutottunk az egyetemen, és nagyon kellemes benyomást tett bennem, azt kell mondjam nagyon az esetem a fiu. Tovabbra is beszelunk a Facebookon, és elhivott ebédelni, amit sajnos egyéb okok miatt vissza kellett hogy utasitsak, de mondtam neki, hogy a következő heten lehet rola szó. A fiu beleegyezett, de ennek ellenére elhivott még most hetvegen magához egy etterembe vacsorázni, majd azt követően aludhatnek nala, vagy vesz ki egy hotel szobát, ha nem szeretnek még vele aludni. Ezt is visszautasitottam, mert túl gyorsnak talaltam az efféle randit elsőre.

Igazából egyre többet gondolok erre a sarcra, és en komolyan gondolnám vele, ha jól sikerul a randink. Viszont egy kicsit elbizonytalanított az, hogy azt szerette volna, hogy nala aludjak. Megfordult a fejemben, hogy csak "arra" kellenék neki.

22/L



2017. máj. 18. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval, ha jól értem, magához rendelt első randin egy másik varosba, és most megint? Ha MÉG nem szeretnél vele aludni? Érdekes szöveg :) én az ebédet is visszautasitanam, és javasolnak egy sétálos, beszélgetős programot egy fagyival.
2017. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontositanek:

1.szova tette Facebookon, hogy van egy korlátlanul felhasználható varosbrzesi lehetosegem az O kíséretével ( de ebből nem lett semmi, mert nem vettem komolyan amit irt)

2. Ebédelni hívott, de nem volt jo az időpont és lemondtam

3. Vacsorázni hívott magához, ami ott alvassal egybe van kötve


En is jobban orulnek egy ilyen setalos fagyizgatos randinak:)) majd fogom is neki mondani, de a fiu nagyon szeret szervezgetni

Remelem komoly szándékai vannak.

2017. máj. 18. 20:34
 3/6 A kérdező kommentje:
*városnézési
2017. máj. 18. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy örülne neki, ha nála aludnál, nem jelenti, hogy csak arra kellesz neki. Főleg így, hogy hotelszobát ajánlott teljesen magától, én elmennék a helyedben. De ha neked ez gyors, nyugodtan mondhatod neki :)
2017. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy szépen körített megdu.gási cél. Csak a biztonság kedvéért hozzáírta , hogy aludhatsz egy hotelben, hogy nehogy azt hidd,hogy csak szexelni akar.

Aki az elején ilyen gyorsan halad, később sem lesz lassabb. Még az elején érdemes kiszállni.

2017. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért úgy, hogy még nemis volt randitok, de máris azt akarná, hogy nála aludj, nekem elég gyanús. Mondd meg neki, hogy neked ez így gyors lenne.
2017. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!