Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teaházban szeretkezni alap és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teaházban szeretkezni alap és megszokott dolog vagy extrém kategória?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
szerinted? bár szerintem egyik se. az extrém az lenne ha mindezt ordítozva és egymást fojtogatva csinálnátok.
2010. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
he? mi az a teaház?
2010. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát...én szeretem az extrém helyeket...de a teaházban nem tudnám csinálni...az olyan kellemes romantikus hely...de nem szexelnék ott..., de ezt Ti döntitek el:)

De amúgy nem extrém...inkább fura...^^


19L

2010. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem. szakadék szélén extrém. vagy egy süllyedő hajón. vagy esetleg egy liftben amikor beragadtok.
2010. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy egy süllyedő hajón a liftben
2010. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÖÖ, ott ilyet is lehet?
2010. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszokott lenne, k*rvára nem teázni járnának oda az emberek. 21/N
2010. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!