Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb pasiknak idosebb no?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasiknak idosebb no?

Figyelt kérdés
Fiatal pasiknak miert jonnek be az idosebb 29- 30+os nok??Jartatok/jartok-e nalatok 9-10 vagy tobb evvel idosebb novel?Lehet tartos egy ilyen kapcsi?Holgyek is irhatnak tapasztalatot oszthatnak meg..

2017. máj. 25. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tényleg kapcsi?
2017. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Huszonévesen nekem is bejöttek, nem tudom megmondni miért.

Ma inkább a fiatalabbak jönnek be, a barátnőm is 22 éves.

34/F

2017. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kapcsi=kapcsolat...Ebbe ne kossunk mar bele..kerlek..... 😕😂
2017. máj. 25. 11:24
 4/17 A kérdező kommentje:
2/3-as...akkor mar egy 30-al elsem tudnad kepzelni, hogy ossze gyere, ha nem lenne a 22 eves baratnod?
2017. máj. 25. 11:25
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt nem is egy a 20 éveim elején, imádtam őket, nagyon jó szeretők voltak. Tartós kapcsolat csak 1 volt, kb 1 évet voltunk együtt majd kidobott és rá 1 évre már házas volt és várta az első gyerekét. Most is jóban vagyunk, de látom rajta mennyire nem boldog, bármennyire is próbálja megjátszani magát. Az összes bánatát a kislányával feledteti, de régen egészen más személyiség volt.
2017. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Volt 19 évesen 45 éves barátnőm. Viszont, én soha életemben nem a nagy ő-t kerestem. Most, per pillanat, jó vele. Végül is, a feleségem, 10 évvel fiatalabb nő lett.
2017. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Pardon, csak rettenetes (!) ez a szó. Amúgy sosem értettem hogy miért jó idősebb nővel lenni. Tudom, sokan a tapasztalatot, a megértést stb. hozzák fel, de én sosem tudtam volna akár egyetlen évvel is idősebb lánnyal/nővel együtt lenni. Aki nálam idősebb, az mindig a mamika kategória volt nekem...
2017. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Természetesen el tudom képzelni, szerintem a kor az csak egy szám (nyilván normális keretek között, nem a tizenévesekről, meg a 60-80 évesekről beszélek), egy huszonéves is tud harmincasnak kinézni és úgy gondolkodni, ill. fordítva is.

Csak egyszerűen nem tudom megmondani, hogy miért van az, hogy fiatalon az idősebb nők, most meg a fiatalabbak jönnek be.

2-es válaszoló voltam.

2017. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
"8" nem vagy vele egyedül, nekem is a 30-35 közötti Nők az igazi partnerek pedig öregedtem 15évet közben.
2017. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

Fogalmam sincs mennyi idős vagy.

Tehát, amikor mondjuk 20 éves voltál, akkor egy 21 éves nő az neked már mamika volt?

2017. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!