Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti járnátok olyan pasival, akinek egy éve van jogsija, de nem mer vezetni kézi váltós kocsit?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy utálom a kézi sebességváltót, már a gyakorlaton is sokat szenvedtem vele, mert mindig nagyon elvonta a figyelmemet. Ennek ellenére kétszeri bukás után meglett a jogsim, de azóta sem vezetek immáron több, mint egy éve. Ha lesz elég pénzem egy automata váltós autóra, akkor megint autóba fogok ülni (mivel azt sokkal egyszerűbb vezetni), de ahhoz még néhány évig spórolnom kell rá, mivel egyetemistaként még nem dolgozok. Nektek mi a véleményetek egy ilyen pasiról? Ennek tudatában összejönnétek-e pl. velem?

2017. jún. 1. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

hát őszintèn?

elèg balf.sznak gondolnálak, ès nem valami tökösnek

2017. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szívem, elnézem:)
2017. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
Hat ha abbol indulok ki hogy a nagyon buta szoke unokanoveremnek van jogsija...akkor leneznem azt aki ehhez se ert. Nem nagy dunszt
2017. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Figyu, szoknod kell. Veszel egy olcsó tragacsot, hogy

véletlen se májerkodj vele, és szépen megtanulod a

dolgokat. Gyanús, hogy nem csak a sebváltó kezelésével

lennének problémák, tehát szerezz rutint. Nem az a pár

óra teszi, hanem amikor már túl vagy párezer kilómé-

teren (és nem autópályán), már máshogy fogsz hozzáállni.

2017. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Jaj, istenem, nálam ez századlagos szempont :D Nem érthet mindenki mindenhez. Az automata váltós amúgy is menőbb.
2017. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy voltam kérdező mint te :)))))

Nem mertem vezetni,mert mindig lefulladtam,nem tudtam váltani stb..

Aztán egyszer úgy hozta a sors,hogy nekem kellett kivezetnem németorszagig :/

Barátnőm akkor kint élt,kórházba került egy elég komoly dologgal és aznap este életmentő műtéten esett át...kicsin múlt az êlete.Na akkor 1 percig nem gondolkodtam,hogy ki megyek-e vagy sem.Mást nem kérhettem meg,hogy vezessen helyettem,apu,anyu és testvéreim is dolgoztak,egyetemre jártak stb.

De nem bírtam volna ki,hogy ne menjej megnézni őt és hogy ott legyek mellette...

Pont mikor beültem az autóba akkor kezdték műteni(közben a tesójával beszéltem telefonon,hogy mi van baratnőmmel)

Mondanom sem kell,sírva indultam el,bevallom férfiasan.

És láss csodát....oda se figyeltem a váltóra,minden ment normalisan,baleset nélkül oda értem másnap kora estére.

2 nap múlva a vissza úton már röhögve váltogattam és vezettem.És ez azóta is így van :)

Ezt csak azért irtam le,hogy lásd a félelem miatt nem tudsz csak vezetni.Ha adódna egy ilyen szituáció mint nálam(ne legyen azt kivanom)te is siman elvezetnél bármi gond nélkül.

Elvégre nem libáért kaptad a jogsidat,nem? :))

Gyakorolj,gyakorolj és gyakorolj!!


Sok sikert

2017. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell, hogy bátor meg határozott meg nagyszájú nagyképű beképzelt "alfahím" legyél; a személyiséged legyen cuki, aranyos, kedves, szerethető.
2017. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

nem az én világom egy ilyen pasi

és még nem is dolgozik

2017. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak ez önmagában nem érdekel. Ha újra autót veszek , én is automata valtosat fogok.

N.

2017. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként válaszolok, de szerintem ha valaki csak ezért nem jön össze valakivel, akkor jobb is hogy hamar kiderült...

Remélem a nők is megerősítenek, hogy azért nem ezen múlik a párválasztás.

2017. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!