Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek második randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek második randin wellnesshétvégézni a pasival?

Figyelt kérdés
Első randin étteremben voltunk, most azt találta ki, hogy menjünk wellnesshétvégére. N24
2017. jún. 10. 22:01
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén olyan szaga van hogy a pénzével akar megvenni.
2017. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Annyi rosszat hallani, azért félek, de másrészt pedig nagyon vonzó férfi...
2017. jún. 10. 22:03
 3/58 Interferencia ***** válasza:
Mivel vonz?
2017. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
69%

étterem, wellness hétvége --> nagyon vonzó férfi


Ez van srácok.

2017. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
59%

Hát én biztos nem mennék, több okból sem:

- Engem nem lehet megvenni, nem olyan fajta lány vagyok. Nem azzal kell levenni a lábamról, hogy étterembe meg nyaralni visz.

- Második randin együtt tölteni egy komplett hétvégét nekem egy kicsit túlzás. Még alig ismered a férfit, egy közös utazás azért elég komoly. Én kizárólag már kialakult párkapcsolatban mennék wellness hétvégére, azt is csak úgy, hogy a költségeket közösen álljuk.

2017. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
Ha vonzó, hát vonzó.
2017. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Vonzó a stílusa, a talpraesettsége és amiatt a bánásmód miatt, amit felém tanúsít.

De igen, második randinak én is túl soknak tartom...

2017. jún. 10. 22:16
 8/58 anonim ***** válasza:
15%

Elsőrandisétterem csak a filmekben van. Ki akarna evés közben ismerkedni egy vadidegennel, még ha csak egy könnyű vacsorát csipegetnek is :D


A salátalevél rátapad a fogadra miközben csábosan nevetsz rá, esetleg egyikőtök kínosan szürcsöl, vagy bármi megeshet. Diszkrét büfi, gyomorkorgás stb.

2017. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
37%

Nyilván vonzó ha az első két randin kinyalja a feneked. Étterem, wellnes, á nem megvenni akar vagy villogni a pénzével...

Amùgy szerintem be fog zárni a szállodai szobába és meg fog erőszakolni. Ha már ilyen igazi talpresett határozott fèrfi.

2017. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
A wellness-t értem, de az étteremmel egyébként nem értem, hogy mi a problémátok. 15 éves korom óta randizom, mindig ott volt az első találkozó.
2017. jún. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!