Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Randiznátok olyan pasival, aki fél a nem kistestű kutyáktól, a pitbulltól pedig egyenesen retteg?

Figyelt kérdés

Néhány éve halt meg a család foxterriere, aki a légynek sem ártott volna (természetesen azért ugatott), de a simogatáson kívül ő sem érdekelt különösképpen. Manapság pedig már teljesen elszoktam a kutyáktól és el nem tudnám képzelni, hogy egy ultra szelíd, igényes (golden retrivier, beagle) vagy kistestű (bulldog vagy más hasonló aranyos) kutya legyen a közelemben. A pitbulltól és más hasonló harci vagy nagyobb testű kutyától (német-juhász, rottweiler, kaukázusi stb.) pedig egyenesen kiver a hideg verejték, amikor akárcsak képen meglátom. Az meg számomra egyenesen döbbenet, amikor szép, dögös csajokat látok fb-n a pitbulljaikkal meg más harci kutyájukkal lefotózva. Elképesztő! 50-60 kilós nőként ennyire nem félnek, ha valamikor majd előtör az ösztön a kutyából? Ha egy térdmagasságnál nagyobb (45-50 cm) kutyát látok és éppen gyalog megyek (pl. boltba), akkor képes vagyok azonnal visszafordulni és nagy kerülővel akár a környék másik végéről hazamenni. Ez a félelem gondolom a testalkatomból és az abból eredő önbizalomhiányomból/félelmemből eredhet, amit a kutya megérezhet, de legfőképpen megláthat. Tudjátok, olyanok mint ti csajok. :D Kémia/kisugárzás/szelektálás első pillantásra stb. Csak ők legalább nem tépnek darabokra, hanem szimplán levegőnek néznek. De tényleg nagyon kevés olyan kutya van, amit el tudok viselni. Az ugatásukat is gyűlölöm, bár a kicsiké nagyon cukik. :*

Szóval csajoktól/nőktől az lenne a kérdésem, hogy randiznátok-e hozzám hasonló pasival ezen információk tudatában?



2017. jún. 11. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Van egy vizslám. Szóval én nem.
2017. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van egy német juhászom, szóval biztos, hogy nem, elég problémás lenne. Amúgy is a nagytestű kutyák tetszenek, korábban rottweilerem volt. Különben tök indokolatlan szerintem a félelem, családban, szeretetben felnőtt kutya, akivel normálisan foglalkoznak, nem lesz agresszív. Egy 47 kilós nő vagyok, tehát amúgy valóban simán legyűrhetne egy ekkora kutya, de fel sem merült bennem soha, hogy a sajátomtól félnem kéne. Bennük sem egyébként, én vagyok a főnök, nem a kutyám.
2017. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is van kutyám. 40 kiló tömör gyönyör-én meg 50-, úgyhogy messzire is kerülöm az olyanokat, akik nem szeretik az állatokat.
2017. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

"...kicsiké nagyon cukik. :* "


Csaholó patkányok...cukik:DDDD Behalok:DDD

Szerintem próbálj meg barátkozni a nagykutyákkal ( nem viktorékra gondolok ) és a lányoknál sem lesz baj a jövőben.

Kutyás kiállításokon remekül lehet minden fajtával ismerkedni ( "patkány" is akad néha nyugtatásul számodra:D ).Ott elég fegyelmezettek és nyugodtak vannak, de akad 1-2 kivétel, amit távolról észlelni.

Óvatosan-határozottan megközelíted esetleg féltérden, kicsit lesed, hogy megszokjon, aztán lassan megsimized...úgy szeretettel-tisztelettel.

Lányoknál, azért ne teljesen ilyesmit csinálj majd:DDD

2017. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezen talán lehet segíteni. Agyturkászra gondolok vagy valami. A b.eszariságon persze nehéz változtatni, de megéri. Próbáld ki!
2017. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy egyre több kifejezetten dekoratív/gyengéd lány esetében látom - szóval nem kifejezetten kemény/domina csajok - hogy odáig vannak az ilyen nagytestű, izmos kutyákért? Mostanában nagyon divat lett a csajok körében a pitbullhoz hasonló harci kutyák tartása. Én legalábbis ezt veszem észre. Kövezzetek meg, de én úgy gondolom, hogy a legtöbb nő a tökéletes férfiideálját (erős, magas, izmos, domináns) kifejezetten visszatükrözi a kutyaválasztása. Mintha tudat alatt is ez alapján történne a kutyához való ragaszkodásuk. De ez más területen is észrevehető (nagy SUV autó-törékeny cicababa, férfias hobbik, karrierizmus). A csajok számára manapság miért ennyire vonzó minden ami erős, domináns, kemény és látványos. Van egyáltalán még olyan csaj, aki a Westie-ket/kis terriereket kedvel, finom nőként viselkedik (hobbi, habitus stb.) és nem 2 méteres kondis kanokra bukik, hanem magamfajta alacsonyabb/vékonyabb pasikra.
2017. jún. 11. 17:33
 7/17 A kérdező kommentje:
A 4-es kommentelő stílusából ítélve ő pl. tipikusan az a fajta nő lehet, akit az imént említettem. Kemény, dominanciára éhes attitűd, mintha egy férfival beszélgetnék. Fogalmam sincs alkatra/külsőre hogy nézel ki, de egyre több ilyen csaj van manapság, amit nem tudok hova tenni, hogy mi az oka. Feminizmus vagy egyszerűen ennyire nem léteznek manapság "prűd-hercegnős" jellegű csajok?
2017. jún. 11. 17:37
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy amerikai akita kutyusom van. Tulajdonképpen olyan mint egy minimedve sokan félnek tőle, pedig rettentő szelíd jószág és ugatni is csak nagyon indokolt esetben ugat(például amikor nem kapja meg időben a vacsiját) Én egyszerűen imádom a kutyusokat legfőképp a nagytestű kutyusokat mert őket aztán lehet nyúzni, gyöntölni, birkózni velük. Ebből kifolyólag nem randiznék olyan sráccal aki fél a kutyáktól, legalábbis abban az esetben biztos, hogy nem ha nem próbálná ezt leküzdeni. A pitbullokról meg annyit tudnék mondani meg az összes többi kutyáról is, hogy persze minden fajtának megvannak a sajátosságai, de egy kutyus viselkedése csak és kizárólag a nevelésen és a gazdi hozzáállásán múlik. Vannak olyan kutyafajták amiket könnyebb nevelni van amit nehezebb a nehezebb esetekhez erősebb nevelés kell és eszébe sem jut agresszívan viselkedni ennyi az egész :)
2017. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

És szerinted ez miért szempont randizásnál? :D

Mondjuk az kicsit sok hogy képes vagy vissza is fordulni. Nem vagyok egy kutyapárti, és szerintem rajtam is érzik a kutyák mert folyton nekem akarnak jönni, de baleset még nem lett belőle. Így elviselem meg eltűrném őket. de nem emiatt nem randiznék veled.

2017. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9: Fóbiám van a közepes- és nagytestű kutyáktól, mert korábbi lakóhelyemen gyermekkoromban már párszor megtámadtak és a vak szerencsén (meg a fürge lábaimon/kerekeimen) múlott, hogy nem lett belőle maradandó sérülésem. És az a tipikus "jól neveltnek tűnő kutya", akit a családi fotókon az 50 kilós szöszi csaj simogat, meg a 3 hónapos csecsemő rángatja a fülét, csak amikor a kapu nyitva van és előtörnek belőle az ösztönök, akkor egy pillanat alatt beszámíthatatlan fegyverré változik. És utána még nekik áll feljebb, amiért a korábbi tapasztalataim alapján előítéletes vagyok és kerülöm őket.
2017. jún. 11. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!