Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha a randin felállt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a randin felállt amikor megcsókoltam a szerelmemet és ezt ő észrevette?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 23:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Az a ciki ha ezek után nem hív fel a lakására.
2017. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Ezt haverom úgy hívják, hogy egészséges,nem pedig ciki. Egyébként a nők kifejezetten értékelik és szereti az effajta reakciót ott lenn, de az évek során majd rájössz :)
2017. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
De azt is beadhatod hogy a nagy fa szekrény kulcsa.
2017. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


Ajánlom figyelmedbe a kamasz kapcsolatos topikot

2017. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a gáz, ha nem így lenne... Nyilván nagyon elkaptad a fonalat és megvolt a kellő feszkó is előtte. Örvend neki és ne érezd gáznak.
2017. jún. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Az a ciki hogy ilyen hülyeseget kerdezel....raadasul a felnott parkapcsolatok rovatba.....
2017. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az (nőként mondom)... ez egy teljesen normális biológiai reakció, nem tehetsz róla. Sőt inkább úgy gondolnám, hogy biztos, hogy tetszem neki, és nem ilyen nincs ló, szamár is jó elven randizik velem. (mondjuk ettől nem hívnám lakásra első randi után)
2017. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Nokent mondom, hogy egyaltalan nem ciki, jol esik a lelkunknek, az onbizalmunknak. Legalabbis nekem mindig nagyon mosolyoghatnekom van tole, de nem azert, mert ciki vagy vicces, hanem mert "simogatja az egom". Ez a legoszintebb bok szerintem. :D
2017. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki egyáltalán. De sok fiatal pi..a,ku.va ha megtudná kinevetne azért.. pl középsuliban osztalytarsnőm mondta a többi baratainak a szünetben hogy az egyik ismerőse pusztán a csókolozastól merevedest kapott.. és a csaj (aki elpletykalta a barátainak kinevette).... magamban meg mondtam (ed meg a fa.zom ez nem vicces bameg) de ezekkel nem kell törődni :) szóval a lényeg az hogy Nem Ciki 19f
2017. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ez teljesen normális :)
2020. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!