Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet hinni a 35+ os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni a 35+ os ferfiaknak?

Figyelt kérdés
Van valaki akk probalna oszejonni velem de ugy erzem hogy eddig nem hiaba nem hazasodott meg es nem tudom hogy mit higyjek neki,az ilyen ferfiak milyenek?

2017. jún. 13. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el semmit, amit egy 35 évnél idősebb férfi mond!! Üdv! 42/férfi :)(Na, most mi van?)
2017. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Simán átrázunk. :) 40F
2017. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Át leszel ba..va keményen. Ők már nem kispályások. Még szerencse, hogy eszedbe jutott kiírni ide egy kérdést, még mielőtt túlságosan késő lett volna. :)
2017. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
En komolyabb valaszokat vartam volna :) amugy meg mondtam neki az elejen hogy a szex oke,nem erdekel megha kihasznalasra is megy a dolog mert elvezem de kesobb aszem hulye modon bele szerettem es ezert kerdem...
2017. jún. 14. 00:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahaahaha az igen :)
2017. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

35+ vagyok, gyakran hallom nőtől, hogy aki eddig nem házasodott az kuka.


Én például 2 kapcsolatban több mint 10 évet töltöttem, egyik esetben sem akart a nő házasságot. A másodiknál már gyereket, közös házat terveztünk, mikor úgy döntött ő mégsem akar (először azt hittem csak velem nem, de amit közös ismerősöktől hallok az alapján inkább kapuzárási pánikos korszakát éli, már ha van ilyen nőknél).


Mikor egyedül maradtam azt gondoltam találok gyorsan valakit akivel majd családban gondolkodhatunk, hiszen a 30 feletti nők nagy része is már erre vágyik.


Soha nem tévedtem nagyobbat, még 1-1 randi is alig jön össze.


Persze, lehet mondani, hogy ez is az én hibám, biztos elhagyom magam, de amit lehet megteszek, van nagyon jó karrierem, sikerek a munkában, biztos egzisztenciám, sportolok, probàlok mentálisan is fejlődni, nem besavanyodott otthon ülös férfi lenni.

2017. jún. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

35 az egyik legveszélyesebb korosztály.


Már bőven van tapasztalata, tudja mitől döglik a légy és még hatással van a tini korosztálytól a nagymamákig, ettől úgy érzi övé a világ és bizony próbálkozik is megkapni erősen, nem állapodik meg illetve csak látszólag.

2017. jún. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

43 éves vagyok, abból a fajtából akire így ránézésre azt mondanád, hogy nem lehet benne megbízni (sok nőm volt stb.) -- és mégis azt gondolom, hogy nagyon is meg lehet bennem bízni, sőt ezt mondják a legközelebbi barátaim is.


A lényeg: az, hogy ha valaki 35 éves koráig nem házasodott meg, az ma már nem hátrány, hanem inkább előny, mások ilyenkor már válnak... és sok minden történik az emberrel.


Szóval igen, így általánosítva, meg lehet bízni egy 35 éves férfiban.

2017. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazabol o kapcsolatot akart mar az elejetol de mondtam beki hogy mivel tobb mint 10 ev a korkulonbseg ezert nem tartom jo otletnek de kozben megismertem,oke,termeszetes hogy probalkozott is,es valahogy elkezdett szimpatikus lenni!Most meg nem tudom hogy mit tehetnek,hogy maradjon ez a felallas vagy valtoztassak
2017. jún. 14. 09:43
 10/16 A kérdező kommentje:
Ott az egyik oldala hogy hiaba 35+-os meg a barataim se mondananak ra 27-nel tobbet,jokepu nagyon,sok novel volt eddig, viszont pont ezert es a munkahelye miatt minden 30-as no ra van allva mert mindegyik megakarja kapni,igy nem is ertem hogy mit akarhat tolem ezek utan vagy mit var el hogy tegyek.Azt hittem hogy egy bunko allat,de viszont mikor megismertem rajottem hogy annyira kiabrandult lett a nokbol,ugy ahogy akkor en is kivoltam a ferfiakbol,igy ebben egyeztunk meg hogy mindkettonknek jobb lesz(akkor azt huttem hogy o is ezt akarja de az erzesei masok voltak elmondasa szerint!De ahogy beszelgettunk ugy mas lett,lattam sok pillanataban es rosszul ereztem magam azert hogy ezt teszem vele,es a vegere meg hopp...beleestem mint lo a godorbe.
2017. jún. 14. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!