Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Előny nálatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előny nálatok, ha valaki orvostanhallgató?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy semmi extrém esetre nem gondolok, pl. hogy ennek ellenére pszichopata, vagy emellett milliomos, stb.

2017. jún. 23. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hipochonderként imádnám.
2017. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

egyetemista éveim alatt egy orvostanhallgatóval jártam, sőt, össze is költöztünk.


nálam _akkor_ előny volt.

2017. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Előny. Csak az a baj, hogy sok orvostanhallgató szörnyen nagyképű.
2017. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tény, de nem mind. :) Más karokon is találni nagyképű embereket.
2017. jún. 23. 15:36
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Nem lenne előny, mert a legtöbb orvostanhallgató el van szállva magától, a "híres-neves" orvostanhallgatós bulikról meg ne is beszéljünk. Nekem nem jönne be.

De ez persze nem azt jelenti, hogy nem adnék esélyt valakinek csak azért, mert orvostanhallgató, hiszen nyilván köztük is mindenki más és más, vannak rendes, normális srácok is, szóval előbb próbálnám megismerni, illetve rájönni, hogy vajon ő is "olyan"-e. Úgyhogy előny semmiképp se lenne, de azért rögtön nem is írnám le, mert ki tudja...

2017. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
NEM! Azt akarom 160 kilóval nyomjon fekve.
2017. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3%
Mondjuk ha nem sokára plasztikai sebész lesz, akkor igen. XD
2017. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám se előnynek, se hátránynak. Remélhetőleg okos és céltudatos, de közben viszont valószínű, hogy az ideje nagy részét elveszi az egyetem, a tanulás, sok stressz éri és a kapcsolatunkkal lehet, hogy alig tudna foglalkozni vagy tűrnöm kéne a frusztrációit.
2017. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
#7 én pont ilyen sráccal randiztam, még brutál jól is nézett ki, de mikor beközölte, hogy ő csak a pénz miatt lesz orvos...elköszöntem.
2017. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hátrány lett volna, mert megfogadtam, hogy szakmabelivel (eü) nem.
2017. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!