Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök neki? Lenne esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Lenne esélyem nála?

Figyelt kérdés
bnőmmel elmentem a pasija elé,és nagyon helyes a srác. sétálgattunk 3man meg minden,és azt vettem észre,hogy úgy tekintget rám,nézeget,és nézte a melleimet,a hasam,a lábam,arcom,stb..mindig kérdezgette,hogy: nem fázol? nem kell a kabátom? meg nekem köszönt először,meg akkor is mikor hazament! és mondja bnőm,hogy ő néz engem,és megszólal a csaj barátja,hogy: nem,őt én nézem! (mármint engem!) csókolóztak ma,és kiadtam mindenféle vicces hangot,szakdt meg minden,és elég szótlan vtam,csak 2x láttam a srácot,és mikor poénokat mondtam,szakadt a röhögéstől,meg minden,és mondta hogy: már tudom milyen ha beszél! :D meg mondtam neki vmit,és mondta hogy:pacsit ide!! és mondta a csaja hogy ott akar aludni nála,mondta a srác,hogy oké,és mondja nekem:jöhetsz teis!/gyere teis!(már nem tom pontosan!) mindig mondja h mennyek énis hozzá,meg hogy jó arc vagyok,mindig mondta, hogy: mekkora arc vagy!! :D meg csókolóztak,és engem nézett! mondta h mennyek énis oda,h ne unatkozzak!! még csak egy hete járnak,de a csajnak ilyen 2-3 hetes kapcsolatai vannak! meg mondta a srác,hogy szeret(kedvel)engem,és a csaj is mondta h nem mindenkit hív!! kérdezte tőlem:csikis vagy? mondom neki,igen!! és megcsikiz,mondja nekem,gyere ide jól megnyomkodlak!!
2010. máj. 19. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
na szerinted....
2010. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
....egy lófaszt a seggedbe
2010. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hajaj. nem lehet, hogy a pasi csak barátként tekint rád, és ezekkel csak viccelődik? ha a barátnődnek nem szokása hosszú kapcsolatokban élni, várd ki a végét. :D
2010. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
höhe?
2010. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. ne haragudj, de szeretetből és őszinteségből mondom ezt, készülj fel rá, mert fájni fog. Szerintem hagydd a francba a srácot ott ahol van, mert ez csak sexelni akar de azt nemcsak kettesben... a pasik 79%-a 25 éves korban gondolja komolyan hogy most akkor olyan lány kell aki egész életemben velem van nemcsak 1x sex, azt cső, mert ez a srác csak arra megy. Ha lehet kerüldd el messzire és ha a barátnőddel van hagydd őket és menj el valahova akkor egyedül, ez a pasi csak kekszre megy semmiméásra, tipikus 17-es pasik =/ ... csak szeretetből mondom. vigyázz magadra. szia
2010. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a csaj 13,én és a srác 15!!
2010. máj. 19. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
„meg minden”
2010. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki és szerintem is várd meg a kapcsolat végét am én is így vagyok van egy fiú aki nagyon tetszik de van barátnője de mindíg hüjül velem és is arra várok átha vége lessz ha meg nem akkor van még 3 000 000 000 fiú úgyhogy.............. de szurkolok :)
2010. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16:38-as:kösziii♥
2010. máj. 20. 21:05
 10/10 A kérdező kommentje:

am a csaj bnője nem tud a kapcoslatról,mert bejön a csajnak a srác,és ők régebben jártak,és mondta a srác mostani bnője,hogyha taliznának a csajjal,akk azt mondja h velem jár,és mondta a srác,hogy:oké!! :D:D:D

nagyon félek a lovaktól,és mondta,hogy:itt jön a paci,mögöttünk jön a paci,és mikor mondott vmit,kacsintott!

2010. máj. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!