Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy osztálytársam kérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársam kérdezi hogy nem lenne e kedvem valamihez hnap mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Igazából látszik hogy akar tőlem valamit, viszont én nem szeretnék semmit tőle, mert egyáltalán nem az esetem, meg amúgy se. Most elcsesztem, mert az írtam, hogy hnap ráérek.. Hogy utasíthatom vissza finoman az ajánlatát?:D Nem akarom megbántani sem, mert alapból jó haver, de azért mégsem szeretném ha többet szeretne tőlem..köszi
2010. máj. 19. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Az igazságot. Mondd azt neki, hogy ne haragudjon, de nem lenne kedved. Különben 2naponta meg fogja kérdezni és baromira idegesítő lesz.
2010. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Ne haragudj, mégsem jó, valami közbe jött" - utána ha akarod részletezed azt a valamit, ha nem nem. Hogy ne legyen bűntudatod a hazugság miatt tényleg szervezz valami programot. Utálom a hazugságot egyébként, de ha más megoldás nincs szerintem ez humánusabb. A legtisztességesebb az lenne, ha találkoznál vele és megmondanád neki az igazat, amennyiben rákérdez, de azt írtad ezt nem szeretnéd.
2010. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
naturálisan nem nem és nem :)
2010. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod lez belőle, ha elmész vele valahová? Legfeljebb tényleg kiderül, lehet-e valami.
2010. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt!
2010. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem írj neki egy sms-t, hogy "ne haragudj, de nem tudok menni, mert most telefonáltak, hogy anyyámnak nővére született és sietek a kórházba látogatóba"

ebből érteni fogja. Bár lehet, hogy felajánlja, hogy elkísér:)

2010. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el, és haverilag érezd vele jól magad. Esetleg szervezz be másokat is, az engedélyével. Legyen egyértelmű a viselkedésed, hogy nem akarsz tőle semmit. Ez szerintem így korrekt.
2010. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaj köszi a válaszokat és ilyen gyorsan!! nagyon rendesek vagytok:) lehet hogy tényleg az őszinteség lesz a legjobb..:S de úgy utálom az ilyen helyzeteket, olyan hülyén érzem maga ilyenkor.. meg ilyenkor biztos lesz egy-pár szép gondolata rólam, hogy milyen izé vagyok:S
2010. máj. 19. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:

20:51 :D "...mert most telefonáltak, hogy anyyámnak nővére született és sietek a kórházba látogatóba" nővére született ez nagyon nagy :DD


Amúgy szerintem is mondd az igazat. Tudom, hogy nem jó érzés, és ő se fogja jobban érezni magát, de inkább legyél őszinte. Legalább nem reménykedik, hogy tényleg nem érsz rá, és majd másnap rá fogsz.. (Y)

2010. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!