Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Randiznátok olyan pasival, aki nem tud szépen/férfiasan egyenletesen sétálni, mert "spagettilábai" és lúdtalpa van?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, ezért a lábaim is elég cingárak és ha ez még nem lenne elég, még bokasüllyedésem és lúdtalpam is van (illetve enyhe gerincferdülés, ami miatt a tartásom is kicsit rossz), emiatt ilyen rugózó, kissé kacsázó járásom van. Tudjátok, ahogyan a nyikhaj hiperaktív 12 éves kisiskolások szoktak járni. Tehát nem tudok olyan méltóságteljesen sétálni, mint egy katonatiszt vagy egy alfahím menedzser a szexis barátnőjével a sétálóutcában. Ezt leszámítva amúgy kedves, intelligens (egyetemista vagyok) és viszonylag helyes vagyok (arcra). Van köztetek olyan, akinek nem lenne ellenére egy hozzám hasonló esetlen palival randizni vagy végérvényesen be kell látnom, hogy Taigetosz pozitív vagyok?

2017. jún. 27. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van lúdtalpam de nem járok ettől bénán. Ahogy a vékony lábak se befolyásolják ezt.

Egyébként itt a környékünkön lakik egy srác aki alacsony és mindig siet de úgy hogy akkorákat lép mint a saját magassága. Elég mókás látvány, de ettől még lehet barátnője mint ahogy neked is. :)

2017. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, mindenkinek vannak hibái. 😊
2017. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Számomra és szerintem még sok nő számára ez nem lenne kizáró ok. :) Ha az ember ilyen problémákkal születik az nem az ő hibája, a genetikán sem tudunk változtatni.

A vékonyságod ellen annyit tehetsz hogy megpróbálsz hízni vagy izmosítani, de ez a nem egyenes járkálás nem tudom kit zavarna. :D Ha melletted megy a lány amúgy sem észlelni ezt igazán...

A gerincferdülésre pedig vannak tornagyakorlatok, kisebb koromban én évekig tornáztam a hátgerincemre és egyenesítőt hordtam, utálatos egy dolog volt... :D

2017. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a te korodban simán jártam volna veled (most már nem vagy az én korosztályom, 28 éves vagyok, és az idősebbek tetszenek)... nekem nem az a fontos, hogy jár feszítve mellettem a párom.
2017. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talpbetéttel és gyógytornával biztosan rengeteget lehetne javítani rajta, ahogyan a vékonyságon is változtathatsz edzéssel. Elhatározás kérdése.
2017. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szokjatok már le erről a taigetoszos példáról, mert undorító és hányhatnékom van tőle. Lesz_rom a járásod meg a cingár lábaid, de ha mellettem egy ilyen mondatot kiejtenél bmeg, röpülnél Kínáig.
2017. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és ilyen problémákkal küzdök. Furán járok.

Lássuk be pasik kevésbé válogatnak talán, mégis rengetegszer volt ez miatt problémám.

És depis vagyok ez miatt nagyon.

Bár mostani párom erre még soha nem tett megjegyzést, de akkor is zavar ez.

Pl ha neten ismizek egy pasival, és látja h képeken milyen oké vagyok, aztán agyonbókol, olyankor ideges vagyok. És momdom h ne hozzon elhamarkodott döntést, majd ha élőben lát akkor bókoljon. Ezért a személyes taliktól nagyon félek. Főleg, ha valami aktívabb programot talál ki az illető. Rástresszelek, h ne vegye egyből észre. És folyton azon agyalok, hogy vajon azért bámul mert tetszek vagy másért.

Egyből viszont nem kezdek ezzel, hogy figy gond van a járásommal, mert akkor tuti csak arra figyel majd.

Szal nekem ez elég negatív. De vannak normalis emberek szerencsére.

2017. jún. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!