Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri egy ilyen lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy ilyen lánynál próbálkozni?

Figyelt kérdés

Akkor röviden:

Személyesen ritkán találkozunk és akkor sem tudtam sokat beszélni vele (nem volt egyedül vagy ment valamerre). Facebookon kezdtem ezért vele beszélgetni párszor, viszont keveset ír, tőmondatokban válaszolgat, néha kérdez ...

Van így értelme tovább próbálkozni, mármint megpróbálni beszélgetni még vele (nem itt akarom felszedni) vagy inkább térjek rá a lényegre, hogy lenne e kedve találkozni? Volt már dolgotok ilyen lánnyal? Mi lett a vége?


2017. jún. 28. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbántásból, de szerintem nem jössz be neki azért válaszol ilyen formában, ha rá kérdeznél akkor lehet elutasítást kapnál, de persze amíg nem teszed meg nem tudhatod mi lesz. :/
2017. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a helyzetétől függ. Az nem lehet, hogy dolgozik, és emiatt folyton nem tud neked írkálni? De szerintem az lenne a megmegfelelőbb, hogy direktben elhívod találkozni..
2017. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá.


Ő is pontosan tudja, hogy mire megy ki a játék, ahogy Te is és mi is.

Ő se hülye, csak addig nem tud ilyen formán elutasítani, amíg fel nem teszed neki a kérdést.


Neki és neked is könnyebb, ha rákérdezel.


Ha nemet mond, akkor tiszta a szitu, ha igent, akkor megy tovább és lesz, ami lesz.


Hidd el, hogy 16 éves kor felett, már elég egyértelmű, hogy egy fiú azért kezd el egy kb ismeretlen csajjal beszélgetni facebookon, mert reménykedik, hogy összejönnek. Csak a csaj nem mondhatja, hogy "bocs nem jössz be nekem, nem szeretnék veled kapcsolatot", amíg Te ilyen szándékokat ki nem nyilvánítasz.

Mert ha ezt mondaná mielőtt Te egyértelműsítenéd, akkor még Te vághatsz vissza azzal, hogy "Jaj, hagyjuk már! Mégis ki akar veled lenni? Sose nem is gondoltam olyanra, hogy szívesen szétkÄfélnélek az ágyban Teee ... te Xajha"...

Ezt elkerülvén megvárja, hogy Te lépj, hogy tisztességesen mondhasson nemet, De addig meg nem mutat érdeklődést, nehogy hamis reményeket ébresszen.


Szerintem kérdezz rá. És zárd le.

2017. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is arra gondoltam, hogy meg kellene próbálni és ha nemet mond akkor legalább nem agyalok azon, hogy mi lett volna ha...


A személyes elhívásról annyit hogy egyszer már elhívtam meginni valamit, de akkor azt mondta, hogy mostanában nem nagyon ér rá (ez már jó pár hete volt), szóval akkor sem kaptam semmi egyértelmű választ, pedig ennél még egy "köszi de nem" is jobb lett volna.

2017. jún. 28. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit válaszolt? :)

Bocsi, de szerintem nincs esélyed nála. Jobb, ha elfelejted. De azért egy kérdést megér...

2017. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
Meg egyszer hivd el szemelyesen, de finoman emlitsd meg, hogy ez randi lenne. Facebookon 100%, hogy visszautasit, eloben csak 99 ;)
2017. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút időpocsékolás, Kérdező, a legkevésbé se éri meg. Felejtsd el.
2017. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!