Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiú elvárja, hogy azonnal válaszoljak, ha ír, de önmagára már nem tartja ezt érvényesnek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem is szokták ha ez megnyugtat.

30/f

2017. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háá meee önzőőőőő, eszeske. Azt a nagy kerek izét, ami a nyakadon van, nem csak arra használhatod ám, hogy beverd vele a szöget a falba.
2017. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ez az azonnal válaszolós dolog? Nektek nincs dolgotok chatelésen kívül? Én kb csak esténként tudok egyből visszaírni, mert akkor érek rá. A barátom is így van ezzel és totálisan megértjük egymást, mert bízunk egymásban. A pasid baromi gyerekes és önző...
2017. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most érek rá, András meg szed rá valamit, de tirpák, mert sörre nem cserél. :P

30/f

2017. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legrosszabb ***** válasza:
Talán ti nem ilyenek vagytok? Három másodpercen belül írjunk ám vissza tetszőleges időpontban, akár éjjel fél háromkor is, különben dirr-durr, unalmasnak leszünk elkönyvelve, és amúgy is dirr-durr, hogy merészelünk nem rendelkezésre állni nonstop.
2017. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod akivel igazán összeilletek és lelkitásak vagytok azzal a bioritmusotok is meg egyezik. ;)

30/f

2017. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, amikor ismerkedéses szakaszban tőlem bárki elvárta, hogy másodperceken belül visszaírjak, hamar lekoptattam. Nem kedvelem az ilyen korlátokat. Sok dolgom van, nem érek rá egész nap chatelni.
2017. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!