Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjek vagy maradjak? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek! 1 hónapja beszélgetek egy sráccal facebook-on, viszont még sosem találkoztunk. Sajnos 200 km-re lakik tőlem, de mivel imádok utazni és nagyon kíváncsi vagyok milyen is valójában arra gondoltam, hogy lemegyek hozzá. Bevallom őszintén félek egy kicsit, mivel tavaly voltam ugyanilyen helyzetben és a srác egyáltalán nem értékelte, hogy képes vagyok érte 4-5 órákat utazni sőt utána ki is offolt.. :D Kettős érzések vannak bennem az út miatt, és félek ha lemegyek kevésbé fog megbecsülni és "lazán" fog kezelni utána. Amúgy rendeszeresen hív telefonon, van hogy órákat beszélünk és tök jól elvagyunk. Igazából mondta, hogy először ő szeretne jönni hozzám, de én szívesen meglepém. Szerintetek? :D

2017. júl. 2. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Menyjél!

Ő csak nem lesz olyan ökőr!

2017. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Meglepnéd? Ez nagyon rossz ötlet. Honann tudod, nincs-e más programja?

Menjen csak ő először.

2017. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan nagy programjai nem szoktak lenni. Hétköznap 3-ig dolgozik és utána egyből megy haza. Mivel egy másik városban van a munkahelye, ezért ott nincs sok barátja, ezért általában edzéssel üti el a délutanjait, de az 1x kihagyható szerintem.. :) Ettől függetlenül köszönöm a válaszod! :)
2017. júl. 2. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
En azert szolnek neki elötte. Nekem sincs fix programom, de pl. van hogy spontan szervezödik valami, vagy arra a napra pont terveztem, esetleg neadjisten epp nincs kitakaritva ( ejnye bejnye nö letemre 😜) Ha ilyenkor toppana be egy udvarlo neznek csak nagyokat es nem biztos hogy el lennek ragadtatva.
2017. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra jutottam, hogy maradok! :D Jöjjön ő, ha szeretne látni.
2017. júl. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!