Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elítélitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elítélitek ha egy fiúnak az átlagnál nagyobb a mellkasa? ( nem nem az izom )

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, a külső nem fontos. A külsőnk mindig változik, alakul. Egy férfiben nem azt nézem mekkora a mellkasa, a válla, a feje, hanem azt, hogy milyen ember.

Egy ruhavásárlásnál csak a termék külseje számít, na de egy pasinál...ott egészen más... ;)

Ne kókadj el, mert mindenki csodálatos a maga egészében...

2017. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyes ezt természetesen egy már kialakult kapcsolatra érti.

30/f

2017. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, igen.

Első pillantásra csak a külsőt tudom megnézni, de amúgy nem taszítana egy ilyen pitiáner dolog. ;)

(első voltam)

2017. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem elítélem, szimplán nem vonzó számomra, hogy a zsírtól akkora nagy a mellkasa. Ennyi. Az ő lustasága, az ő élete, nem vagyok köteles vele azonosulni és párkapcsolatot létesíteni vele.


Egyébként áldom a fantáziádat azért, hogy így ezzel a kérdéseddel próbálod szépíteni a kövérségedet. :D

2017. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy értve? A csontozata miatt, vagy a cicim elveszik az övé mellett? :(


Nyilván ahol csont van, ott csont van, azzal csinálhat az ember, amit akar. Jó hír, hogy szinte nincs olyan alkat, amit ne lehetne úgy edzeni, hogy az összkép csinos legyen. Egy fiú esetében ha a mellkas nagy, az még akár vonzó is lehet (a széles váll kifejezetten férfias vonás, én úgy képzelem el ezt a nagy mellkas dolgot, hogy azért vállban is erős az illető), ha meg a fölöslegre értjük, hogy azért rendesen a fölösleg miatt vannak mellei egy férfinek, azon könnyen lehet segíteni sporttal és szénhidrátszegény étrenddel.


Elítélni semmiképp sem ítélek el semmilyen külső dolgot. Legfeljebb azt, ami az illető önnön hibája, mint a mosatlan fogsor. Ez nyilván nem olyan, nem egy nap alatt lehet rajta változtatni is, ha akar vagy tud az ember. Más kérdés, hogy kinek mi a vonzó. Ehhez látni kéne, egy alkaton belül minden relatív. :)

2017. júl. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a szavakat ez nagyon jól esett .



#4 ne úgy képzelj el .

Már február óta életmódot váltottam leadtam 20 kilót .

A hasam teljesen lement , vagyis van még rajta , de többsége bőr

A mellről pedig aligha , így fordult az arány a méretekben , hiába csinálom a mell edzést nagyobb lesz a mell izmom és még jobban kihozza. ( megtörtént )

2017. júl. 6. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig randiztam egy sráccal, aki hihetetlenül intelligens, racionális, kedves, jól nevelt, mondhatni már egy igazi lovag. Mindig éreztette velem, hogy mennyire tisztel és ez tetszett. Alkatra nagyon magas, amúgy átlagos testalkatú. Egy hónapja jártunk (távkapcsolat volt), mikor a barátainkkal lementünk Balatonra. Akkor láttam először ing nélkül. Rendesen meglepett, mikor levette, mert számomra ott derült ki, hogy "cicis".


A történet folytatása, hogy azóta összeköltöztünk, elvett feleségül és a kisbabánkat várjuk. Tudom, hogy sokat sportol, egészségesen él, de semmit nem változott az alakja. De nem is érdekel már... csak mellé bújhassak esténként... 29/L

2017. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!