Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem nezi meg amit irtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem nezi meg amit irtam?

Figyelt kérdés

Tudom gyerekes, de eleg idegesito, hogy 1 hete beszelunk egy sraccal, nagyon jol elvoltunk, szombatra talit is beszeltunk

Tegnap is o irt ram

Valaszoltam es azota meg sem nezi

Egyszeruen nem ertem

18/L



2017. júl. 11. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Légy türelmes.
2017. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl fiatal vagy hozzá, és nem akar kapcsolatba bonyolódni veled.
2017. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha még nem találkoztatok, akkor nemis kell állandóan chatelni. Viszont, ha több randi után is csinál ilyet, az már gáz.
2017. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Szegény leányzó te még nem ismered a pasikat... ne ezt a jelenséget szokd meg mert lesz ilyenbe még részed.
2017. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

First world problem.

Komolyan, néha már azt hiszem, hogy nem is az emberi kapcsolatok a fontosak, hanem az, hogy ezt hogyan mutatják be facebbokon. A lényeg, hogy a képekre jöjjön a lájk, meg az üzenetre a válasz. Tényleg ez a legfontosabb? Ez randizásnál az első számú kritérium?


Ha a randi sz.ru sikerül, akkor aggódhatsz. De ilyen semmi dolog miatt? A srácnak is megvan a maga élete, lehet, nem volt érkezése válaszolni, van ilyen.

2017. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
#5 mindenkinek arra van ideje, amire akar. Ha egy nyamvadt választ nem tud odabökni, akkor jogosan érzi úgy a másik, hogy pont leszarja.
2017. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet hogy nem a facéjén (nem tudom min írtál rá) lóg egész nap hanem teszi a dolgát, dolgozik, kertet kapál (nem tudom miféle fiú)
2017. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, és mindenkinek mások a prioritásai. Vannak, akik megragadtak ott, hogy a párkapcsolat lényege, hogy három percen belül válasz érkezzen a facebook-üzenetre. És vannak, akik felnőttként viselkednek.
2017. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!