Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsőrandi újragondolva 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőrandi újragondolva 30 felett (Miskolcon és környékén) Tippek?

Figyelt kérdés

Adjatok ötleteket mert a klasszikus dolgokat unom,meg nem is nagyon tudom lenyűgözni a hölgyeket?

A klasszikus beülünk valahová beszélgetni, mivel neten ismerkedek és ott is beszélgetünk nem annyira nagy dolog (én unom sokszor).

Miskolci vagyok ha valaki specifikus ötletet adna.

Kimegyünk Miskolctapolcára sétálni, kb 5 lánnyal voltam már ott, azt is unom....ha valaki benne van bobozásban már jobb. Lillafüredi séták jobban bejönnek. Ha benne van kivonatozásban vagy libegőzésben az is jó!

Tudom önző vagyok de belegondolva ha én élvezem a randit akkor jobb formámat hozom.

Volt egy lán 25 elmúlt de mint két kisgyerek beszöktünk játszótérre hülyéskedni..azt nagyon élveztem!



2017. júl. 11. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek valami kancigányt a környéken (Miskolcon csak akad), dobáljátok meg valamivel, aztán fussatok a család elől, miközben kárpátiadalokat adtok elő ukulelén. Ha szeretnéd látni, hogy a választottad pusztakezes sztrítfájtban is megállja a helyét a felheccelt kisebbség szűk hatvanfős családjával szemben, akkor álljatok le és vívjatok meg velük.
2017. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
wááááááááááááááááá 1es ez odaszabott!!!!! Valami romantikusabb??
2017. júl. 11. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy azt már korábban javasoltam, vedd meg azt a kib$ott piros babetta diablo gti-t és azon csajozz ;D

30/f

2017. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudtam én, hogy puhány vagy kérdező. Egyébként könnyen romantikusabbá lehet tenni az általam felvázolt programot. Dobálhattok vörös rózsákat a begőzölt kiscsaládra, előadhattok néhány trianontagadó balladát, ja és a legfontosabb, senki nem tiltja meg, hogy holdfényben vezessétek az attakot Gáspi and co ellen.
2017. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ökörködj András. Nagyon jól tudod, hogy a családra aranyeső kell, nem rózsa.

30/f

2017. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit vicc kategóriás lett a kérdésem!
2017. júl. 11. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Az árányezső, nem aranyeső te műveletlen. Amúgy azt ugye tudjátok, hogy az árányezső egy eufemizmus a vizeletre?
2017. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj elnézést sose ment jól a cigány :D

30/f

2017. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!