Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy ferfi aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferfi aki nagyon tetszik hogyan fogjammeg ot?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi aki nagyon tetszik nekem mindennap talalkozunk ha meglatt mingyart mosolyog orul neha megis erint beszelunk is hetvegen eljott velem egy ceges bulibajot beszeltunk es sokat setaltunk kettesben de nemtortent semmisem mit tegyek hogy jobban a tudtara adjam hogy o kell nekem tetszik?
2017. júl. 20. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyfogdmeg ot, hogy megfofod ott ;p

30/f

2017. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj meg helyesen írni és fogalmazni!

2. KOMMUNIKÁCIÓ!!! Tudom, lehet, hogy számodra ismeretlen ez a fogalom, de ezzel nagyon sok minden elérhető az életben!

3. Idő. Majd, ahogy jobban megismeritek egymást, kiderül, hogy összeilletek-e vagy sem.

2017. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Használjon központozást akinek hét anyja van így biztos megfogod mert megfogni lyo :)
2017. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

mingyart.....ba+, azosztigen


am beszélj vele és próbáld elcsavarni a fejét (nem szószerint)

2017. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!