Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már olyan férfival, aki nem tetszett? Lett belőle párkapcsolat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy sráccal, aki belsőleg nagyon-nagyon szimpatikus. Viszont külsőleg nem vonz. Vagy legalábbis egy óriási kérdőjel van bennem.

Eddig csak olyan férfiakkal kezdtem, akik a külsejükkel hengereltek le. Viszont a gondolataikkal, a személyiségükkel óriási problémák voltak.


Nem tudom mit csináljak. Ha jobban megismerem, akkor felül tud emelkedni a belső szépsége a külsején?


2017. júl. 21. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni. Nálam kizáró dolog az ha nem vonz, de hallottam már olyanról akinél ez később alakult ki. Ha te is bizonytalan vagy még, akkor adj neki egy esélyt amég biztosra nem tudod, hogy most mi legyen.
2017. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most voltunk egy évesek :)


Engem is anno az eszével, a sokszínű gondolkodásával és kedves, törődő természetével vett le a lábamról, aztán a randik alatt megtaláltam azokat a külső jegyeit - mosoly, szempár, pillantás, kicsit "hobbitos" testalkat -, amikbe beleszerettem.

2017. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, és semmi nem lett belőle.
2017. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen! 4 évig voltunk együtt. Nem tetszett külsőre, de valami mégis megfogott benne.
2017. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

olyan volt, aki először tetszett, de nem érdeklődött irántam. aztán később, jó idő múlva ő lett lelkes, akkor meg én nem. van ilyen, változik a véleményünk.


(a kettő közt nem volt olyan, hogy csalódtam volna benne vagy ilyesmi, jóvarátok lettünk.)

2017. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen a jelenlegi barátom az illető.

Ott kezdődött az egész hogy én nekem első ránézésre már eleve nagyon szimpatikus volt, de a külsője az egyáltalán nem tetszett, de volt neki egy olyan kisugárzása, olyan jelleme, meg hallottam, láttam őt társasággal, beszélgetni és levettem már abból hogy nagyon normális a srác. Nagyon sokszor akadt össze a tekintetünk láttam rajta hogy tetszhetek neki, de én nekem még is ott volt bennem az hogy külsőre ha nem jön be akkor nem kéne erőltetni a dolgot, meg őt sem akartam hülyére venni.

Aztán egyszer elkezdtünk beszélgetni úgy spontán, nem emlékszem arra hogy hogyan kezdődött el ki kezdeményezett mert az annyira hirtelen jött hogy fel sem fogtam a dolgot. Amikor már úgymond kezdtem megismerni egyre biztosabb voltam abban hogy nekem szükségem van rá.

Aztán idővel elkezdtünk randizgatni, nagyon jól éreztem magam vele, szinte kezdtem őt megszeretni és elfogadtam a külsőjét is ezzel együtt, szinte azt is megszerettem. Azóta vagyunk együtt ennek már lassan 3 éve, nagyon szeretjük egymást és már nagyon komoly terveink vannak.


24/N

2017. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Most öntöttetek belém egy kis lelket!

Biztos, hogy vonzódom hozzá valamelyest, mert ha napközben kapok tőle egy üzenetet kivirul a fejem. Várom, hogy találkozzunk stb.. Egyedül a fején nem tudok napirendre térni. :D És ettől igazából magamat érzem kevesebbnek. De úgy érzem majd az idő eldönti.

2017. júl. 24. 09:25
 8/10 anonim ***** válasza:

6, miért írtad le kétszer is, hogy szinte?


kérdező, a fejem attól is kivirulhat, ha eszméletlen bókokat kapok, mint még soha. vagy ha leérettségizem tökjó eredménnyel. ha kiderül, hogy kiváló munkát végzek. ha megtudom, hogy a kismacska, akit már mióta ajánlgatok, otthonra talál. ha végre kisüt a nap.


mindenesetre a tetszés széles tartományban mozog, legalábbis nálam. ha nem akarod magad hülyének nézni később, akkor ne magyarázd be magadnak, hogy neki tetszenie kell neked, hiszen olyan rendes, stb. majd idővel érzed, hogy érzed-e :)

2017. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neki már menyasszonya van. Azóta is barátok vagyunk, heti szinten tartjuk a kapcsolatot. A mai napig kivirul a fejem, ha üzenetet kapok tőle, de fizikai vonzalmam nincs iránta.
2021. júl. 28. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!