Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak randin inkább teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak randin inkább teljesen őszinték vagytok felvállaljátok hibáitokat vagy inkább megjátszátok magatokat?

Figyelt kérdés
Olyan őszinteségre gondolok, hogy életben még nem értetek el sikereket, nem volt barátnőtök, de feltudjátok vállalni a hibákat. Vagy inkább jobb színbe tüntetitek fel magatokat, és kitaláltok történeteket. Nem jobb teljesen őszintének lenni, mint vetíteni?
2017. júl. 25. 17:47
1 2
 1/11 Diavolino44 ***** válasza:

Erdekes kerdes, mert a valaszom kettos. Igen teljesen oszinte szoktam lenni, mert a nok ugyesek, hamar le lehet bukni. Nem erdemes kockaztatni, igy meg nem is kell. Csak kerdes, mi az amit be kell vallani, pl az hibam, hogy nem szeretek mosogatni, s nehezen tartok magam korul rendet. Errol nem szoktam beszelni randin, nem relevans.

S ha a hibaidra koncentralsz egy randin, annak nem lesz jo vege.

Egy jo tanacs, ha bevallasz egy hibadat, amit te ugy erzel, hogy az, soha ismetlem soha nem ugy tedd, hogy lesutod a szemed. Felve mondod el, mert azzal ala ashatod az egesz randit. Ezt gyakorolni kell, mert ez nehez. A no nem tokeletes ferfit keres, hanem valaki olyat aki, teljes mertekben kepes elfogadni sajat hibait. Szoval egy olyan mentalitast vegyel fel, igen ez is en vagyok, ha nem tetszik elmehetsz. Mindenkinek vannak hibai, a szep noknek is, mindenki izgul egy randin, a nok is. Most nincs tobb idom jobban kifejteni, de ha nem erted ird meg s tovabb gongyolitem. :)

A masik resze, viszoont arrol konkretan hazudj. De ne nagyot, mond azt, hogy osszejottel egy nyaralas alatt egy lannyal nyaralas alatt. Par nap volt az egesz, csak egy kis romantikus kaland, de jo volt visszaemlkezni ra. Szuzessegel ugyanez, megtortent, egyszer! A nok nagy resze nem akar teged tanitani, azt varja el, hogy valami tapasztalatod legyen. Igy nem fog tudni lebuktatni, mert hogy lehetnel tapasztaltabb mikor csak par nap volt, vagy csak egyszer tortent. De azt sugallja voltal olyan tokos, hogy ne rajta kezdj gyakorolni.

De lehetsz teljesen oszinte is de ezzel megnehezited a dolgodat, de ha igy is kellesz a lanynak akkor vele biztos hosszutavra tervezhetsz.

2017. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább kerülöm ezeket a témákat, mert őszinteségért már kaptam kikosarazást. Persze mondhatnám azt is, hogy jó, hogy még az elején lekoptatott olyan, akihez nem lehetek őszinte, de nem teszem. Mert tudom, hogy ha egyszer elmélyülne a dolog, ugyanannak a személynek már el lehet mondani az ilyeneket őszintén. Megjátszani biztos nem fogom magam, hazudni se. Ha egyszer mégis felmerül ilyen téma, akkor őszinte vagyok. Szóval az őszinteség mindig jobb mint hazudni, de jobb, ha az ilyen mélyebb dolgaidat csak később mondod el a másiknak. Pl ha én az ismerkedés 20. mondatában elmondom, hogybszűz vagyok, akkor onnantól bukta van.
2017. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja ls ha sok negatívumot mondunknférfiként, azt a csajok panaszkodásnak meg picsogásnak fogják venni és leráznak.
2017. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Hülyeségnek tartom ezt a tapasztalatosdit és azt, hogy engem tanítani kéne. Mit kéne ebbe tanítani? A szex teljesen ösztönös a párkapcsolati viselkedés meg az egész élettől tanulható, szerintem sokkalta inkább számít az élettapasztalat, ami nekem van bőven már átéltem már sok rosszat és lelkileg feledzőttem tőlük, tehát abból kiindulni, hogy tanítgatni kell az elég nagy éretlenség egy lánytól és nekem egy érett komoly nő kell, mert arra van szükségem. Azzal egyetértek, hogy nem kéne egyből mindent felhozni, de szeretem, ha az első randin elmélyül a beszélgetés, mert nem tudom értékelni az unalmas csacsogásokat, egy idő után azért kezdjünk bele komolyabb témákba. Mostanában eléggé elkezdtek érdekelni, közéleti témák, nemi szerepek, hogy vajon mai világban szükség van e rá, politikai helyzetről, önreflexiókról és stb. Emellett szeretek magamról mesélni és ezt értékelem a másikban is.
2017. júl. 25. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Én őszinte vagyok. Nem is nagyon ment a csajozás. :) A jelenlegi barátnőm kezdeményezett. Illetve ő azon kivételes nők közé tartozik, akivel lehettem őszinte. Volt már tapasztalata, nem a herceget várta a fehér lovon, és ő elfogad úgy, ahogy vagyok, akárcsak én őt.
2017. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyílt lapokkal játszom és ez sokakat elbizonytalanít.

31/f

2017. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csakis az igazat lehet mondani (önmagunkat kell adni), de a nagy dolgokat el kell hallgatni (nem hozhatjuk fel magunktól), vagy bármilyen hibát csak úgy szabad megemlíteni, hogy azon magunk is nevetünk, kifigurázzuk magunkat.


Fontos a jó első benyomás szempontjából ez. Az első benyomáskor szerzett kép gyorsan erősen rögzül, tehát ha a másik félben kialakult rólunk egy kép, azt nagyon nehezen tudjuk csak megváltoztatni.

Ezért is kell minél jobb első benyomást tenni.


És persze túlzásba se szabad esni. A hazugság az egyetlen, ami gyorsan le tud rombolni egy jó képet. Nem éri meg...


Én ezt alkalmazom, már amennyire sikerül 😃


24f

2017. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben legyél őszinte! A végén úgy is kiderül ha valótlan dolgokat állítasz. :)
2017. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Diavolino44 ***** válasza:

Ez a te dolgod, nincs abba semmi rossz, ha oszinte vagy, ezt leirtam mar az elso kommentbe.

de akkor minek tetted fel a kérdést? Te is pntosan tudod, hogy hatranyt jelent, csak onigazolast szerettel volna, vagy mit?

Ha eddig nem volt baratnod, de egy erett not szeretnel, az ugyanolyan erett ferfit var el. S zero parkapcsolati tapasztalattal ez nehezen fog menni, nem lehetetlen, bar nem tudom, hogy eddig mit csinaltal, hogy nem jott ossze egy kosza kaland vagy barakarmi. De ez is bizonyiteka annak, hogy ferfi-noi interakcioban nem vagy a topon. Meg ha a szexben csak az osztoneid utan messz, ugy kidob a no az agybol mint macskat.. a szex egy tanulasi folyamat, mind a sajat mind a parod testnek minel jobb ismerete.

De megegyszer leirom, nincs azzal gond ha oszinte vagy, de szamits ra, hogy ez negativan fogja az eredemenyedet befolyasolni.

2017. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Három oka van ennek. 1, Későn érő típus vagyok, amiről én nem tehetek, rossz születési körülményeim voltak. 2, Rossz dolgokat éltem át az életben, erről nem beszélnék és ugyanúgy nem tehetek róla. 3, Megválogatom azt, hogy kivel szeretnék együtt lenni, erről én tehetek, mert volt több lehetőségem csak nem akartam olyan lányt aki nem tetszik, ezzel neki is ártottam volna.

A tapasztalatlanságot éretlenséggel egy lapra venni elég nagy butaság. Látni lehet azt, hogy olyan embereknek van kapcsolatuk, akik olyan buták, hogy még a negro is világítana a szájukban és vannak olyan emberek akiknek nem volt kapcsolatuk és mégis érettek. Ráadásul több nő mondta nekem azt, hogy érettebb vagyok a koruknál, mielőtt kérdeznétek, hogy velük miért nem alakult semmi vagy párkapcsolatban éltek vagy nekem nem tetszettek vagy én nem voltam az esetük.

Mostanában sajnos ez a helyzet megtetszik valaki vagy van párja vagy nem engem keres. Viszont miért kéne ezt a témát elhazudni? Az nem elég, ha azt mondom, hogy többször ismerkedtem akartak tőlem valamit, de nekem nem tetszettek? Miért érne többet az, ha esetleg megcsókoltam volna őket vagy lefeküdtem volna velük? Külön sztorikat kitalálni erről, elég szánalmas. Miért lenne jó neki, ha olyan történeket találok ki, hogy nem rég szakítottam 3 hónap után Mariskával előtte 2 hónapig voltam Juliskával? Úgy gondolom, hogy az az értékesebb, hogyha valaki nem jön össze bárkivel valaki, hanem megválogatja azt, hogy kivel legyen együtt és ez azzal is járhat, hogy nem talált még magának senkit. Így is rengeteget beszélgettem lányokkal és nem érzem azt, hogy lemaradásban lennék, mert nem volt még senkim. Egyszerűen csak olyan lányt keresek, aki mind küllemre, mind személyiségileg megtetszik, de nem könnyű megtalálni és több ember nehezen találja meg.

Ezt a témát nem egyből fogom felhozni, ha szóba esik akkor elmondom az igazat és, ha emiatt dob akkor az az ő éretlenségéből fakad, legalább így kifogom szűrni az ilyen libákat, mert buta, éretlen kislány nekem nem kell. Egyszer volt olyan, hogy egy csaj egyből kérdezte, hogy mióta vagyok szingli elmondtam neki az igazat, furcsának nézte, de még így is tetszettem neki kár, hogy nem fogott meg benne semmi.

Érdekes, hogy ezen az oldalon a nők azt tanácsolják, hogy ilyen helyzetben őszintének kéne lenni, míg a férfiak szerint ez hazugság és hazudni kell ebben. Nem lehet az, hogy az itt lévő férfiak sokasága paranoiás és bebeszélik maguknak, hogy így nem kellenek senkinek? Válaszaikból én ezt érzem.

2017. júl. 26. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!