Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van sok esetben az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok esetben az, hogy a nő elhúzza a ffi előtt a mézesmadzagot, aztán nem lesz belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én is megjárta már az elmúlt években kb 5 alkalommal. Kísérgetni kellett a lányt templomba, meg segíteni tanulásban, aztán meg nem lett belőle semmi. se randi, se szex, se házasság.

2017. júl. 28. 12:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%

Klasszikus felhőztetés. Te voltál a templomba kísérgetős pasi meg a tanulásban segítős pasi. A szexelős pasi nem te voltál, ahhoz meg kell ütni egy szintet.


Szerencsére ez a felhőztetés mindkét irányban működik.

A felhőztető férfi a hárem minden tagjával szexel, de egyiket sem vállalja be állandó barátnőnek, a kapcsolatnak csak az ígéretét adja és ezzel elvan évekig. Persze ez egy magasabb szint, nem mindenki képes erre.

2017. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
köszi.
2017. júl. 28. 12:34
 3/29 anonim ***** válasza:
11%
Az első vagyok. Hány ilyen volt velem is, évekkel később tudtam csak meg az igazságot, a csaj csak maszatolt meg hárított, közben a magyartanár dugta.
2017. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Tudod mi fáj nekem, de nagyon? az, hogy a legutóbbi lány katolikus és orvos lesz hamarosan!!! nem tudom már milyen technikát találjak fel arra hogy kivédjem a nők álcáit.

Minden magyar nőnek celeb kigyúrt, millimos kell, vagy dr-i cím a nevem előtt??

2017. júl. 28. 12:41
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez a lúzerek sorsa
2017. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
"béta"felhős vagy. A nőknek szinte mindig van ilyenjük, tőlük tudnak ingyen segítséget kérni, mert segítenek a kapcsolat/szex reményében. De kapcsolatot/szexet, csak az "alfahímek" kaphatnak, a "béta" csak vígasztalószexhez juthat (amikor az "alfa" kidobja a nőt, és a "béta" vállán sírja el hogy milyen szemetek a férfiak), esetleg mikor csörög a biológiai óra a nőnek akkor befigyelhet egy kapcsolat is, csakhogy egy nőnek nagyon sok tagból álló "béta" felhője van, így erre építkezni olyan mint a lottó 5-ösre...
2017. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Nő vagyok, de fogalmam sincs, hogy mi az a felhős pasi. :)

Valaki - normálisan megfogalmazva - felvilágosítana? Ezek szerint nő létemre illene tudnom. :c


21/L

2017. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Én is elhúzom a nők előtt. Kirándulás, Wellness. Amennyiben az első randi után nincs aktion, az azt jelenti nem kíván téged a hölgy.

Volt, hogy elmentem a 3. alkalomig is, de rájöttem semmi értelme. Ha van szikra van lövés. Nem érdemes erőltetni.

2017. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Uristen milyen felszines emberek leteznek... nem mozgok ilyen korokben szerencsere. 32/ N
2017. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Utolsó, óriási tévedés. Én össze sem jönnék olyan pasival aki az első randi után meg akarna fektetni. Mondjuk wellnessezni sem mennék el egy találka után.

Kérdező, neked nem tudok mit válaszolni. Lehet hogy annyira aszexuális kisugárzásod van hogy a csajszi azt hitte, simán egy normális, segítőkész, kedves ember vagy. Nem tudhatta, hogy nem így van.

Persze lehet, hogy tényleg csak "olyan" volt, neked viszont tanulni kellett volna az esetből.

2017. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!