Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Húszonévesként a 30-as nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszonévesként a 30-as nők tetszenek. Hol ismerkedjek velük?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit tenni, a korosztályom nem tetszik. Sokkal jobban tudok beszélgetni és együttlenni egy 30-as hölggyel.


Nem, nem a várható segítségek miatt, jól keresek (fejlesztő vagyok), nem is azért mert anyakomplexusom lenne, menedzselem az életemet. Egyszerűen csak iszonyatosan bejönnek.


Hol lehetne ismerkedni? Korombelieket leszólítom az utcán de ebből a korosztályból nem tudom hogy mi lenne a reakció.


2017. júl. 31. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Te hany eves vagy?
2017. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Nincs ezen mit szégyenleni, az érettebb nőkkel jobban tudsz kommunikálni, magabiztosabb vagy.

Lassan a 40 közelitek, de soha az életben nem volt 25 fiatalabb barátnőm, az is mostanában. A 20 éveimben mindig 5-10 évvel idősebb nőkkel voltam, nagyon jó partnerek voltak, nekem nagyon bevált.

Ami a reakciót illeti, először nehezen hiszik hogy nem csak egyéjszakás kalandként tekintesz rájuk, de ha sikerül meggyőznöd őket akkor nagyon hálások. Volt olyan barátnőm akivel 1 hónap után összeköltöztünk, nagyon szerettem vele lenni, de 3 év után elváltak útjaink, de még mindig tartjuk a kapcsolatot. Ő visszafogadna, de nem szeretem a melegített káposztát inkább a frissen sültek a kedvenceim!!!

40F

2017. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
25
2017. júl. 31. 01:21
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Számomra gusztustalan
2017. júl. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem meg kell az, hogy tudjak miről beszélni a partneremmel. Ha ez nincs meg, akkor konkrétan értelme nincs az emberi kapcsolatnak.


Most korosztálytól függetlenül valljuk be hogy egy 20 éves lánnyal nincs miről beszélni mert az a téma hogy milyen volt a Sound meg hogy milyen zenét hallgat. Ennyi kb.

2017. júl. 31. 01:32
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Sok nő számára ez gusztustalan, elfogadhatatlan, elképzelhetetlen... még akkor is, ha tényleg komoly szándék van a dolog mögött és nem egy numera.

Az viszont tökre elfogadott, hogy 17-24 éves lányok 35-45 éves akár már apukákkal vannak együtt. Nem egy ilyet tudok vagy tudtam. Ez egy pillanatig sem gusztustalan.


Én is megpróbálnék szívesen egy harminc feletti megnyugodott nővel kapcsolatot, mert ami a 18, 20-as korosztály elején zajlik a fiatal lányok farokcibálása ügyén az számomra gyomorforgatóbb mint 10-15 év valaki javára, NORMÁLIS kapcsolatban.

2017. júl. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező,sokan ismerkednek facebookon ...-persze nem mindegy a stílus,hogy ne tiltsanak rögtön.


Ha nem párkapcsolatban élnék talán én is bennelennék egy fiatalabb férfival lévő komoly kapcsolatban - persze nagyon fontos milyen az egyénisége,vannak-e lelki értékei...

Fel tudja-e használni az én megszerzett tapasztalataim a saját maga építésére',fejlesztésére érzelmi stabilitására.

Véleményem szerint nem sok fiatal férfi alkalmas egy ilyen felállásban élt kapcsolatra,de aki igen az biztosan sok pozitívumot fog átélni.

2017. júl. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

26F vagyok, a párom 40N. Tegnap ünnepeltük az első évfordulónkat. Megértelek. Sokáig kell keresgélned majd, mert sok idősebb nő csak szexre megy, szeretőt keres. Amúgy társkeresőzz!


Nekem bevált.

2017. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!