Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel nagyon jó barátok vagyunk. Gyakran találkozunk is. Filmnézés közben néha átkarol és a hajammal játszik. Ez jelent vmit? Én azt szeretném, ha nem csak barátok lennénk.

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira.
2010. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen beléd zúgott, ne várasd tovább szegényt!! Legközelebb, ha ilyenlesz a moziban csókold meg, iszonyú romantikus lenne:D vagy csak simán kérdezd meg, hogy szeretne-e veled járni! Sok sikert;)
2010. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
11:19 vagyok, nemtom honnan találtam ki, hogy moziban szoktatok filmet nézni:D de ezt leszámítva érvényes minden;)
2010. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát elég balfék vagy, hogy ilyesmit kérdezel. Kell ennél egyértelműbb jelzés? Feldobta a labdát, most te következel, ő már kezdeményezett.
2010. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez azt jelenti, hogy a hajad hosszú, és a szamadbe lóg.

Menj borbélyhoz.

2010. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit visszahúzódónak tűnsz.. ne legyél. ha átkarol, viszonozd már te is, szerintem egy lánynak szavak se kellenek ahhoz, hogy érezzen mindent ilyenkor. Pl van egy nagyon jól sikerült búcsúzás, aztán következő találkozásnál így köszöntöd őt, és ha örömmel fogadja, akkor már el se tudod rontani.. ha nem vagy teljesen balfék.
2010. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!